Podczas gdy pełniący obowiązki papieża Bergoglio korzy się przed imigrantami, kościelni hierarchowie nie ustają w szykanach pod adresem kapłanów wiernych takim wartościom jak Bóg i Ojczyzna.

Wielokrotnie informowaliśmy na naszych łamach o konfidentach z Czerskiej zwalczających młodego księdza Jacka, nie kryjącego się ze swoimi narodowo-katolickimi poglądami. Niestety, narracja konfidentów podchwycona została przez samych hierarchów, którzy zamiast stanąć w obronie duchownego, rozpoczęli serię represji. Dziś mamy ciąg dalszy.

Ksiądz Jacek Międlar kilka dni temu celebrował Mszę świętą w Bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku odprawioną z okazji 82. rocznicy powstania ONR-u. W mocnym kazaniu mówił:

Zero tolerancji dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski i Polaków. Zero tolerancji dla tego nowotworu. Ten nowotwór wymaga chemioterapii (…) i tą chemioterapią jest bezkompromisowy narodowo-katolicki radykalizm.

Nie spodobało się to libertyńskim przełożonym, którzy nałożyli na księdza zakaz wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych…

Stanowczo oświadczam, że nasze Zgromadzenie nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych – uzasadnił w oświadczeniu ks. Kryspin Banko CM, wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

No cóż, panu Kryspinowi współczujemy. Najwyraźniej pranie mózgu zrobiło swoje. I pragniemy dowiedzieć się, czy wobec powyższego oświadczenia mamy rozumieć, że popiera pan ruchy lewacko-libertyńskie?

Róbcie tak dalej, a wkrótce kościoły nie będą się zapełniały nawet podczas świąt.

5 KOMENTARZE

 1. Ja nie wiem, nie moze po prostu opuścić tej organizacji mafijnej? Przeciez służyc Bogu może każdy, a ksiądz wcale nie musi rezygnowac z celibatu; bo innego powodu nie widzę… Ach, chyba ze w „cywilu” nie będzie z siebie mógł robić męczennika.. W chrześcijaństwie nie o robienie z siebie męczennika chodzi, tylko o głoszenie Ewangelii… A do tego nie trzeba nalezeć do kk…

  3

  1
 2. Kochani! Polacy
  W najbliższy piątek w kościele pw. Świętych Piotra i Pawła w Krakowie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta w rycie trydenckim w intencji księdza Jacka Międlara. Prosimy o obecność i wyrażanie zdecydowanego sprzeciwu wobec ataku na Księdza oraz Obozu Narodowo-Radykalnego, któremu duszpasterzuje.
  Musimy w sposób bezkompromisowy sprzeciwić się atakowi lewackiej propagandy i modlić się o panowanie Chrystusa i Prawdy w naszej Ojczyźnie i Kościele.

  11

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.