Policjant przebrany za kibica / źródło: TVP INFO

Kamery TVP INFO zarejestrowały jednego z funkcjonariuszy policji, który przebrał się za kibica Pogoń Lwów uczestnicząc w zamieszkach podczas Marszu Niepodległości. Rzecznik policji nie jest w stanie tego wytłumaczyć…

Funkcjonariusz policji podczas Marszu Niepodległości z szalikiem Pogoni Lwów oraz opaską biało-czerwoną na ramieniu czynnie uczestniczył w zamieszkach. Kilka godzin później kamery TVP INFO rejestruję tę samą osobę z kamizelką odblaskową policji po Marszu na błoniach przy Stadionie Narodowym.

 

Policjant przebrany za kibica / źródło: TVP INFO
Policjant przebrany za kibica / źródło: TVP INFO

Jan Pospieszalski w programie „BLIŻEJ” pyta panią rzecznik, dlaczego policjant przebiera się za kibica i nosi szalik kibicowski.

Mimo niezbitych dowodów, Pani rzecznik kłamie podczas programu na żywo mówiąc, że policjanci nie przebierają się za kibiców, co więcej nie odpowiada na pytanie Pospieszalskiego, gdy pada pytanie „Czy widziała Pani szalik, czy nie?” Widownia na wymijające regułki Pani rzecznik zareagowała śmiechem – co wydaje się adekwatną reakcją.

39 KOMENTARZE

  • Poszedł byś na Marsz, dostał po ryju gazem, pałą po nerach czy patrzył jak okładają Twoich kumpli czy co gorsza kogoś z rodziny lub twoją dziewczynę, inaczej byś śpiewał. Miałbyś taki ból dupy, że o żadnych „metodach infiltracyjnych” nigdy byś nie wspomniał. Łatwo jest bronić Policji i tego co robi, jeśli 11 siedziało się na dupie przed komputerem i wyczekiwało kontrowersyjnych nagrań z Marszu. Żałosne ku**a.

   60

   4
  • JAK, BYŁABY TO ZWYKŁA JAK MÓWISZ PROCEDURA , TO PANI RZECZNIK WIEDZIAŁA BY CO ODPOWIEDZIEĆ !!! all ty matole 🙂

   40

   2
 1. Przecież to żaden dowód, że on był policyjnym prowokatorem. w dzień nie miał założonej kamizelki bo było jasno nie musiał się wyróżniać i mógł mieć za zadanie po prostu wyłapywać ludzi w kominiarkach, którzy zaczynają zachowywać się jak idioci (nikt nie wie w jakim czasie zrobione było te zdjęcie) w dodatku na zdjęciu po prawej widać jak prowadzi już kogoś „złapanego”.
  Na zdjęciu po lewej jest już ciemno ma założoną kamizelkę policyjna ale dalej ma szalik kibica na sobie czy to oznacza, że dalej jest prowokatorem? Może po prostu jest kibicem drużyny i promuje swój klub nawet w pracy lub po prostu zimno mu w szyje. – Policjant nie ma zakazu bycia kibicem.

  6

  31
 2. Ty glupcze uczestniczenie w zamieszkach to jest procedura infinyracyjna??? To tylko pokazuje jaka jest policja w Polsce.. zwykli sadysci którym zabierano kanapki w szkole teraz się mszcza bo byli cipami a teraz mają prawo po swojej stronie! Niech zaczną tą swoją procedure w stosunku do 300 aplikantów dziennie na vizy z krajów arabskich i afrykańskich, z których 80-90% dostaje vizy na tymczasowy lub stały pobyt na terenie Polski! To są muzole którzy chcą zrobić z Polską to samo co z Niemcami, Francją i Anglią… czyli Sharia law i przejęcie Europy.. walczycie nie z tymi co trzeba! Mieszkam od 10 lat na wyspach i widzę co się dzieje! Multiculturalism zniszczyl europejskie kraje jak pani Merkel ostatnio publicznie przyznala.. tu w UK ostatnią linią obrony są właśnie tacy patrioci co nie boją się wyjść na ulice i przeciwstawić tym terrorystom.. w rządzie zaczyna się ten sam cyrk co na zachodzie 20 lat temu i do czego doprowadzil? Anglia chce wyjść z EU przez wlasnie muslimow.. polecam World Defence League na Facebooku. My patrioci będziemy bronic za kilkanaście lub nawet kilka lat Polske przed tymi scumbagami. .

  22

  4
  • a co to ma do patriotyzmu? Ja też większość życia spędzam na zachodzie i co? Nie mogę być patriotą? Takie jest życie. Dzięki wyjazdom na zachód mogę przynajmniej zapewnić rodzinie godny żywot. Też kiedyś miałem myślenie podobne do Ciebie….tak jak wielu którzy zmienili je gdy życie zmusiło ich do wyjazdu 😉

   2

   2
 3. Jestem przekonany, że w tłumie było mnóstwo policjantów przebranych w celu wyłapywania bandytów, którzy ukrywają się w tłumie uczciwych uczestników pochodu. Nie dziwi mnie niechęć dekonspirowania przez policję swoich pracowników. Techniki te są znane od prehistorii. Aby stwierdzić czy ten konkretnie funkcjonariusz prowokował trzeba znaleźć nagranie jak np. rzuca cegłą (ale wątpię, że coś takiego robił). Poza tym gdyby był prowokatorem to nie założyłby służbowej kamizelki w miejscu publicznym. Pozdrawiam serdecznie.

  2

  2
 4. Mam 20ścia kilka lat, za mało by pamiętać czasy PRL’u. Ale interesuję się nieco historią mojego Narodu, jak i Państwa. Czy metody jakich używają dzisiejsi funkcjonariusze Milic – tzn. POlicji nie przypomina wam czegoś? Czy wszyscy ludzie zmagający się niegdyś z ZOMO, ORMO i innymi tego typu formacjami, nie widza żadnych podobieństw? Żyjemy ponoć w Wolnej Demokratycznej Polsce, a metody prewencji jakich dopuszcza się policja zdają się być wyjęte z najczarniejszych lat komuny. K**wa mać, mogę się spinać w internecie, tak jak tysiące, bądź może i miliony nas, ale co to zmieni?

  3

  1
 5. Procedura infiltracyjna z cegłą w dłoni?!hahaha wolne żarty,tak samo jak to że na marszu było 20-30 tyś ludzi jak podawały niektóre źródła.Boicie się nas i prawdy którą widać jak na dło

  3

  2
 6. Procedura infiltracyjna z cegłą w dłoni?!hahaha wolne żarty,tak samo jak to że na marszu było 20-30 tyś ludzi jak podawały niektóre źródła.Boicie się nas i prawdy którą widać jak na dłoni! HWDP.

  1

  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.