Wiadomość z ostatniej chwili! Marian Kowalski – jeden z liderów Ruchu Narodowego opublikował na swoim profilu na facebooku (poniżej cały wpis) :

„Wprost” zdetonował dziś aferę porównywalną do afery Rywina.

Władza PO to bagno nie lepsze niż rządy SLD za najgorszych czasów. Bagno, mafia, korupcja i kolesiostwo na niewyobrażalną skalę. I przerażająco szczere stwierdzenie ministra spraw wewnętrznych: „Państwo polskie istnieje tylko w teorii”…

Tymczasem media już próbują zamieść sprawę pod dywan. Wyborcza zwraca uwagę przede wszystkim na… nielegalne nagranie, główne stacje telewizyjne wspominają o tym półgębkiem.

Nie pozwólmy na to! Trzeba reagować natychmiast, bo od poniedziałku na całego rozpocznie się festiwal rozmywania odpowiedzialności, całego teatru i gry pozorów.

Wkraczamy do akcji już w niedzielę – o 18:00 spotykamy się na manifestacji pod Kancelarią Premiera na Al. Ujazdowskich 1/3. Spod kancelarii przejdziemy pod Sejm domagając się natychmiastowej dymisji rządu. Pod Sejmem wesprzemy antyrządowe miasteczko namiotowe. Bądź z nami!

Dołącz do wydarzenia, przekaż tę informację, zmobilizuj znajomych, przyjdź w niedzielę o 18:00 pod kancelarię Tuska. Antyrządowe i antyplatformerskie transparenty mile widziane. Dajmy im popalić!

Tak na swoim facebooku RuchNarodowy zachęcał do wzięcia udziału w manifestacji.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here