Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Już za trzy dni 10 kwietnia a więc 5 rocznica katastrofy smoleńskiej. Dziwnym trafem właśnie teraz, udało się “odczytać” kolejne fragmenty zapisów czarnych skrzynek. RMF FM postanowiła odgrzać dawno obalone kłamstwa o generale w kokpicie i nakazie “lądowania za wszelką cenę”.

RMF FM zamieściło “nowe” fragmenty stenogramów, z których wynika że w kokpicie samolotu do końca znajdował się generał Błasik, a ponadto piloci słyszeli od zwierzchników, że mają wylądować za wszelką cenę. Cezary Gmyz w Telewizji Republika stwierdził:

Zastanawiam się, czy ten materiał nie powinien być podpisany: Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Bronisława Komorowskiego. Jak tak dalej będzie prokuratura będzie pracować, to za chwilę okaże się, że w kokpicie było 96 osób i wszyscy naciskali na pilotów. To jest powrót do wersji Anodiny i tez rosyjskich.

Czytając i słuchając rewelacji mediów głównego nurtu warto pokusić się o chwilę refleksji. Te nowe “przecieki” pojawiły się trzy dni przed 5 rocznicą tragedii i w środku kampanii wyborczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.