Policja podała oficjalne dane frekwencyjne protestu opozycji totalnej zorganizowanego przed Sejmem przeciwko władzy Prawa i Sprawiedliwości. Liczby mówią same za siebie.

“Trwa odpływ zgromadzonych z manifestacji przed Sejmem RP. W kulminacyjnym momencie uczestniczyło około 4,5 tysiąca osób” – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Protest przed Sejmem trwał od godziny 15:00. Protestowali przedstawiciele opozycji i związanych z nią środowisk. Oficjalnym powodem były zmiany w sądownictwie zaproponowane przez partię rządzącą.

Była to kolejna manifestacja opozycyjnych krzykaczy spod znaku KOD-u, Obywateli RP, .Nowoczesnej czy PO, która zakończyła się frekwencyjną i merytoryczną klapą. Oby tak dalej.

3 KOMENTARZE

  1. Matwiej Płatow. Szacun od kilku miesięcy proponuję budowę Berezy II .Rozwiązało by to problem zdrajców definitywnie .

    0

    0
  2. Jeżeli 4,5 tys to wszystko na co stać ZDRAJCÓW ,to kamieni kupa. Na meczu Górnik Z: Legia W. 28 tys. Może pora by Związkowcy z Pomorza i Śląska odwiedzili Warszawę?Pora reaktywować Berezę Kartuską.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.