commons.wikimedia.org
commons.wikimedia.org

W cyklu afer Platformy Obywatelskiej przenosimy się do roku 2013. Wtedy to po raz kolejny mogliśmy się przekonać jakie priorytety ma nasza władza.

Portal wpolityce.pl w październiku 2013 informował, że stołeczny ratusz, skąpiący funduszy choćby na dodatkowe zajęcia w przedszkolach – chętnie dotuje akcję stowarzyszenia Program Stacja o nazwie “Lets talk about sex”. Jest to gra miejska odbywająca się co roku na przełomie września i października. Każdy zainteresowany, powyżej 15 roku życia może wziąć udział w grze i wędrując po mieście zdobyć “przydatne informacje i zaskakujące ciekawostki” na temat seksu.

Jedną z takich “przydatnych informacji” w roku 2013 była nauka nakładania prezerwatywy po pijanemu. Chętni otrzymywali “alkogogle”, które symulują upośledzenie zmysłów następujące po spożyciu alkoholu. Wśród symulowanych skutków było np. zniekształcenie widzianego obrazu czy niemożność określenia kierunków. Przy pomocy tego gadżetu nastolatkowie mogli sprawdzić jak zakłada się prezerwatywy w stanie upojenia alkholowego.

na podstawie:wpolityce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.