Poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz zareagował na wystąpienie Donalda Tuska w TVN24.

„Panie Tusk, za wszystko co Pan złego zrobił Polakom – osobiście panu obiecuję, że zmobilizuję tysiące młodych ludzi w Polsce – a także tych, którzy przez złodziejskie rządy PO zostali wypchnięci na Zachód – aby NIGDY nie odzyskał Pan władzy w naszej Ojczyźnie. Także żadnych marzeń!” – napisał na jednym z portali społecznościowych.

Były premier zasugerował, że w następnym roku może wrócić do polskiej polityki. „Na pewno na emeryturę nie pójdę. W 2019 będę tutaj i niech nikt nie myśli, że będę tylko oglądał telewizję i grał w piłkę” — powiedział Tusk.

„Po moim apelu, że zorganizuję młode pokolenie, aby zablokować powrót Tuska do władzy – mój profil zaatakowały setki fejk kont opozycji totalnej. Waszą ‘siłą’ są fejk konta. Ja natomiast zorganizuję setki młodych ludzi, którzy będą realną siłą. Policzymy się jeszcze tej wiosny :)” – poinformował Andruszkiewicz.

1 KOMENTARZ

  1. zmobilizuje tylko młodych???… jakaś dyskryminacja… a co ze starszą resztą, która by chętnie się przyłączyła?? no tak, jak zwykle na bocznice… ehhh

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.