Poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz zwrócił się z odezwą do Ryszarda Petru i jego partii. Złość parlamentarzysty dotyczyła kary dla posła Nowoczesnej Zbigniewa Gryglasa za założenie opaski NSZ.

„Nowoczesna R. Petru ukarała dziś swojego posła za to, że… nałożył w Sejmie biało-czerwoną opaskę Narodowych Sił Zbrojnych, aby oddać w ten sposób hołd Bohaterom walczącym o wolną Polskę. To nie żart” – napisał na jednym z portali społecznościowych Andruszkiewicz.

„Panie Petru – pan przy naszych bohaterach jest zerem. Tylko i wyłącznie. A decyzja pańskiej śmiesznej partii jasno pokazuje, że nie działacie w interesie Polski. Wasze miejsce jest gdzie indziej. Czas startować do Bundestagu” – dodał.

„Mam nadzieję, że po kolejnych wyborach nie będziemy już musieli oglądać waszej żałosnej partyjki w Sejmie. A Narodowym Siłom Zbrojnym – cześć i chwała!” – podsumował.

2 KOMENTARZE

  1. Panie Andruszkiewicz a może wreszcie pan pokaże kilometrówkę za 40 tysięcy za 2016 rok ????, To więcej niż emerytury mojej teściowej i matki razem

  2. I będzie pasowała tam idealnie. Bundestag to miejsce dla klaunów, w narodzie aroganckich klaunów. Teraz to dopiero będą mieli problem z typem rasy. Ciekawe czy pietruszka przerobi się na smolisto, czy tylko oliwkowo. Poziom już jest mentalność też.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.