Poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz zwrócił się z odezwą do Ryszarda Petru i jego partii. Złość parlamentarzysty dotyczyła kary dla posła Nowoczesnej Zbigniewa Gryglasa za założenie opaski NSZ.

„Nowoczesna R. Petru ukarała dziś swojego posła za to, że… nałożył w Sejmie biało-czerwoną opaskę Narodowych Sił Zbrojnych, aby oddać w ten sposób hołd Bohaterom walczącym o wolną Polskę. To nie żart” – napisał na jednym z portali społecznościowych Andruszkiewicz.

„Panie Petru – pan przy naszych bohaterach jest zerem. Tylko i wyłącznie. A decyzja pańskiej śmiesznej partii jasno pokazuje, że nie działacie w interesie Polski. Wasze miejsce jest gdzie indziej. Czas startować do Bundestagu” – dodał.

„Mam nadzieję, że po kolejnych wyborach nie będziemy już musieli oglądać waszej żałosnej partyjki w Sejmie. A Narodowym Siłom Zbrojnym – cześć i chwała!” – podsumował.

2 KOMENTARZE

  1. Panie Andruszkiewicz a może wreszcie pan pokaże kilometrówkę za 40 tysięcy za 2016 rok ????, To więcej niż emerytury mojej teściowej i matki razem

    1

    0
  2. I będzie pasowała tam idealnie. Bundestag to miejsce dla klaunów, w narodzie aroganckich klaunów. Teraz to dopiero będą mieli problem z typem rasy. Ciekawe czy pietruszka przerobi się na smolisto, czy tylko oliwkowo. Poziom już jest mentalność też.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.