Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza.

To może brzmieć jak science-fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia super-ludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.

Shanti Korporaal z Sydney posiada już dwa implanty umieszczone pod skórą. Teraz może dostać się do pracy bez noszenia ze sobą karty lub klucza i jak sama mówi: dąży do tego, by całkowicie pozbyć się potrzeby noszenia ze sobą portfela. „Nie musisz martwić się o jakiekolwiek hasło lub PIN, to jest ta sama technologia, co PayPass, więc mam nadzieję, że będę mogła płacić w ten sposób” – mówi Australijka.

Mikrochipy, które są wielkości ziarenka ryżu, mogą także służyć jako wizytówki, przenosić dane kontaktowe oraz dane medyczne. 27-latka zauważyła możliwości biznesowe i razem z mężem stworzyła usługę dystrybucyjną o nazwie Chip My Life, gdzie za jedyne 80 do 140 dolarów można zakupić chip i stać się „super człowiekiem”.

Pod tym artykułem pojawiły się ciekawe spostrzeżenia internautów – publikujemy kilka z nich (Pisownia oryginalna):

rfid-chip-obamacare-300x300„Załóżmy że wszyscy obywatele w USA mają takie chipy aby otwierać drzwi, płacić za zakupy więc znika pieniądz fizyczny ….. i nagle ktoś jest NIEPOSŁUSZNY władzy i co wtedy??? Wystarczy wyłączyć jego chip i game over ……. NWO jak nic.”

„Nawet nie trzeba powoływać się na Biblię, żeby skumać o co chodzi światowemu lewactwu. Wyszukajcie na youtubie, co mówił Aaron Russo przed swoją śmiercią o Davidzie Rockefellerze. I przecież Biblia to bujda, co nie? No, to poczekajmy jeszcze trochę. Weźcie sobie ten chip na łapkę, wierząc bezgranicznie, że nikt nas kontrolować nie będzie :D. Już nie długo nikt nigdzie nie będzie mógł kupować albo sprzedawać bez chipów. No more cash. Tylko banki i korporację będą kontrolować ile masz na koncie. Kto nie będzie mieć chipa to zdechnie z głodu. Ale fajny system, co nie? Z chipem machniesz łapką i światełka się będą zapalać i gasić, lodówka otwierać. Ale spróbuj się sprzeciwić, pokazać, że coś się nie podoba.”

źródło: tylkomedycyna.pl

6 KOMENTARZE

 1. Nie jeden może stracić łapkę z czipem żeby mu wyczyścić konto albo wejść do jego domu.
  Już wolę żeby mi ktoś ukradł albo nawet zabrał portfel.A zaczęli niewinnie od kolczykowania
  zwierząt i czipowania psów chcieli nas z tym oswoić.

 2. Chip NAJPIERW będzie „na łapkę”.. I najpierw – jak w przypadku tej kretynki z Sydney (i mnóstwa innych debili z Irlandii, którzy za piwo w pubie chcą płacić bezgotówkowo i barman po prostu skanuje im KARK, w celu pobrania opłaty za wychlane piwo, już 5 lat temu o tym czytałem..) – dobrowolnie.. Identycznie, jak z pasami „bezpieczeństwa” w Twoim własnym aucie.. Pamiętam, gdy ich NIE było.. Potem zaczęto wprowadzać do produkcji.. Długi okres przejściowy.. A potem PRZYMUS i PENALIZACJA za „niemanie”…
  Kary za NIE zapięty pas w swoim własnym aucie, choć nikomu tym nie zagrażasz, a tylko samemu sobie…
  Krok po kroku, plasterek po plasterku – żydownia odbiera wolność Goim …
  Teraz dobrowolnie i w łapkę.. A potem będzie to „dobrze widziane” i „presja środowiska” (jak w Nowym Yorku, czy w Sztokholmie – patrzą krzywo na płacących gotówką, bo „to może terroryści”… Björn Ulveaus – ten mały łysy karakan z ABBA-y wsadza swoje miliony w propagandę w Szwecji… A na koniec – jak ze wszystkim do tej pory (a co ja dobrze pamiętam, bo śledzę postępy NWO) – obowiązkowo, i w chwilę potem – PRZYMUSOWO – W KARK, przy samym kręgosłupie, żeby żaden domorosły „chirurg” sobie tego nie wydłubał w łazience przed lustrem… Zresztą – ludzie będą MUSIELI to mieć.. Najpierw (już tej jesieni może, gdy nam zrobią Stan Wyjątkowy..) wystarczy po prostu numer PESEL, na zwykłym Dowodzie Osobistym, żeby dostać „kartki”, czyli przydział żywności, jak w 1981, oczywiście za okazaniem świadectwa AKTUALNYCH „SZCZEPIEŃ”, bo oczywiście zrobią jednocześnie ze Stanem Wojennym „PANDEMIĘ”, co mają wszystko już dobrze przećwiczone (na dwóch zdechłych łabędziach, podrzuconych do stawy w Gdańsku, gdy zapanowała nagle ŁŻE-„Ptasia Grypa”, bo Izrael potrzebował wytępić polskich hodowców drobiu, żeby wcisnąć przed Bożym Narodzeniem Polsce SWOJE zatrute kurczaki dla Gojów, hodowane w Izrahellu..).
  KTO jeszcze o tym pamięta ?.. MŁODZIEŻY Ty moja, dzisiejsza, a ogłupiona nieustającą propagandą ?…
  Nie mówiąc już o zdolności do WYCIĄGANIA WNIOSKÓW 😀 … Z rzeczy, które nas coraz bardziej otaczają, w żywe oczy i w biały dzień, a bydło lemingowate tego nie widzi i puka się w czoło, ze „teorie spiskowe” 😀 … I podnieca się jakąś idiotką o nazwisku Janda i inspirowanycmi przez koszmarnego żyda – „profesora” Hartmana, protestami pojebanych, samozwańczych „reprezentantek Kobiet”…
  Żeby przykryć podpisywany po cichu i na zapleczu – traktat CETA.. A potem TTIP 🙁 .. Oraz rabunek Polsce 65 miliardów dolarów przez bandziornię holocaustyczną Foxmanna… Oraz wszelkie dobra materialne, od LASÓW począwszy, poprzez gaz łupkowy, a na złożach metali rzadkich skończywszy. Nie mówiąc już O WĘGLU… Czy przekrętach na „handlu CO2” i innych zbrodniach żydowskich, gorszych od zagazowania 300 tysięcy (TRZYSTU TYSIĘCY) niewinnych Żydów w Birkenau (A NIE Oświęcimiu), co Niemcy (a nie „naziści”) praktykowali już PRZED wojną u siebie, „utylizując tak swoich starców, kaleki i inne „nieużytki”…
  A więc uwaga.. Najbliższy Stan Wojenny będzie finałem… Bo będzie jedyną okazją, najefektywniejszego ZMUSZENIA Lamingów gojowskich do pozwolenia wszczepienia sobie chipa…
  Pora poszukać korzeni żydowskich ? 🙂 …

  Shalom !

  • Tak tylko chce dodac że za niezapiety pas w aucie, to jesli jedziesz z pasazerami i ktos za toba nie ma pasow i jest wypadek to lamie tobie kregoslup. Zagrazasz tym bezpieczenstwa innym a jak tego nie rozumiesz to duren jestes. A co do chipow to trzeba miec to w dupie i tak sie nie dowiemy nigdy co mysla i robia ci co nami rzadza.

 3. Otóż to… A na koniec każdemu kto już będzie w tym systemie, każą się pokłonić Antychrystowi… I to już nie będzie taka niewinna zabawa i będzie to miało swoje wieczne konsekwencje… A „nasz” rząd, który kupił ludzi za pięć stów i już władzy nie odda, co niby chce zrobić? Transakcje bezgotówkowe- najpierw dla przedsiębiorców, później dla każdego… Plus ttip, ceta- po jakimś czasie nie będzie można uprawiać warzyw w swoim ogródku… Zresztą już większość kupowanych w sklepach nasion po prostu nie kiełkuje i nie wydaje plonów, jedynie te modyfikowane… Tak, prawdziwie wierzący umrą z głodu… Chociaż to pewnie i tak spokojna śmierć w porównaniu do tego, co nas może spotkać ze strony wyznawców religii diabła- islamistów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.