Tatiana Czarnowoł, liderka Frontu Narodowego poinformowała, że w telefonach aresztowanych dowódców batalionu “Tornado” znaleziono filmy, na których zarejestrowano gwałty – również na nieletnich.

Gdy aresztowano dowódców „Tornada” zabrano im telefony komórkowe. Znaleziono w nich straszne wideo, które obecnie znajduje się w aktach sprawy. To wideo z rozlicznych seksualnych orgii i gwałtów. Są tam także nieletni – poinformowała Czarnowoł.

Liderka Frontu Narodowego dodała, że bandyci z “Tornada” grozili śmiercią matkom, jeśli ich dzieci nie będą uprawiały z nimi seksu. Jej zdaniem deputowany Rady Semen Semenczenko, który bronił żołnierzy „Tornada”, wie o całej sprawie.

On wie, że jakich zwierząt by nie bronił, będzie to dla niego korzystne – stwierdziła Czarnowoł.

3 KOMENTARZE

  1. Spadkobiercy banderowskich zbrodniarzy i oprawców na usługach Hitlera dopuścili się kolejnych przestępstw. Azow, Ajdar, Donbas, Dnipro, Sicz, OUN, Prawy Sektor no i Tornado. Prawie wszystkie bataliony ochotnicze składające się z radykalnych nacjonalistów, neonazistów i banderowców dopuściły się licznych zbrodni wojennych takich jak doraźne egzekucje, morderstwa, tortury, porwania, bezprawne uwięzienia, gwałty, okaleczenia, rabunki, napady, grabieże i rozmyślne niszczenie mienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.