Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

Na listach uprawnionych do głosowania na warszawskim Śródmieściu pojawiły się osoby bezdomne. W komisji zlokalizowanej w Pałacu Kultury, takich osób jest aż… 8%.

Od rana zaczęły napływać informacje na temat większej liczby osób uprawnionych do głosowania, niż miało to miejsce dwa tygodnie temu. W jednej z komisji w Śródmieściu w sobotę, okazało się że zwiększyła się nie tylko ilość kart rejestru wyborców uprawnionych do głosowania czy kart rejestru osób dopisanych do spisu ale również większa liczba kart spisu wyborców do dopisania.

Kolejne godziny przyniosły informacje, na temat aktywizacji osób bezdomnych. Na listach wielu komisji, pojawiły się osoby podające jako adres zameldowania adres… komisji, w której oddały głos.

Urzędnicy tłumaczyli nam, że te osoby odmówiły podania adresu zameldowania lub go nie posiadają – wyjaśnia jedna z osób, która zna temat i dodaje, że wszystko to wygląda na zorganizowaną akcję – gdyż może chodzić aż o 8% głosów. Informator portalu niezalezna.pl, zapowiedział, że po głębszym zapoznaniu się ze sprawą rozważy zawiadomienie policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.