IF

Bożena DykielCoraz więcej osób w ciągu ostatnich miesięcy zdaje sobie sprawę z bolesnej rzeczywistości III RP. Tym razem, w programie “Świat się kręci” w TVP 1 – aktorka Bożena Dykiel na żywo w ostry sposób skrytykowała partię rządzącą i jej kandydata na prezydenta.

Nie uważa Pan, że formacja PO jest formacją, która grabi nas obywateli, nie daje nam parasola ochronnego, nie dba o nas? Ja to widzę od małych dzieci, gdzie teraz posyłamy sześciolatki ( do szkół – red.), zmieniamy im cały front nauki. Ostatnio swojemu wnukowi czytałam polecenia matematyczne w drugiej klasie. W ogóle nie rozumiałam o co chodzi. To siedmioletni chłopiec ma być lepiej kumaty niż ja? To są ludzie nie zajmujący się nami, nie kochający Polaków. Są to ludzie, jak pan niedawny premier Tusk, który siedem lat kombinował jakby czmychnąć do Brukseli, po tym, bałaganie jaki tu zostawił – mówiła emocjonalnie aktorka.

Na 840 ustaw podpisanych, tylko 4 są zawetowane. Te, które po prostu są przeciwko społeczeństwu one są wszystkie podpisane – mówiła Dykiel na temat prezydenta, a następnie komentowała jego hasło “Łączy nas Polska”.

Łączy, jeżeli jest to nowoczesny patriotyzm, który u prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków. Bo czym można nazwać afery z OFE, wiek emerytalny 67 lat, zabranie twórcom kultury 50 proc. zysku, a wiadomo jak pracujemy – od Sasa do Lasa. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje, miasta, gdzie nie można zaparkować, ponieważ miasta są miastami słupków, które produkuje – podejrzewam – szwagier itp. itd.

3 KOMENTARZE

  1. Mało mamy tak odważnych wśród znanych osób. Albo ich nie pokazują media, albo siedzą cicho – czyżby się czegoś bali? BRAWO Pani Bożenko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.