Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons
Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons

Dziś w Kielcach, autobus wyborczy Bronisława Komorowskiego został ostrzelany kulami z farbą. W tej sprawie, zatrzymano już dwóch mężczyzn.

“Echo Dnia”, poinformowało że w godzinach popołudniowych przejeżdżający ulicami Kielc Bronkobus został ostrzelany kulami z farbą.

Autokar jednego z kandydatów na prezydenta był wyprzedzany przez białego busa, najprawdopodobniej forda transita. W pewnym momencie z busa padły strzały. Ktoś użył pistoletu do paintballa i żółtą farbą ostrzelał autobus – mówił Mariusz Bednarski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zdaniem kierowcy autobusu, na wysokości ulicy Radiowej Bronkobusa wyprzedził pojazd z kilkoma mężczyznami. Część z nich wychyliło się z busa i ostrzelało prezydencki autobus z broni do paintballa. 11 kulek trafiło w przednią szybę. W autokarze nie było prezydenta Komorowskiego. Policja poinformowała, że zatrzymała już dwóch mężczyzn – 52 latka i 28 latka.

Mężczyźni są podejrzewani o związek ze sprawą. 52-latek wstępnie się przyznał. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli pistolet paintballowy, z którego mogły paść strzały – komentował Bednarski.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.