To już pewne. Komisarz wyborczy potwierdził zebranie wymaganej  liczby podpisów za organizacją referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy – Hanny Gronkiewicz – Waltz – podaje portal niezależna.pl

Nie pomogły wygibasy przerażonych platformersów. Donosy Halickiego i apele o bojkot referendum Tuska czy Komorowskiego. Nie pomogła też nagła mobilizacja prezydent Warszawy. Ostatnio w obronie nieudolnego prezydenta stanął nawet… Prymas Polski Józef Kowalczyk. Jestem ciekaw co na to postępowe środowiska. Czy potępicie angażowanie się duchownym w politykę ?

Z powodu zbieranych podpisów HGW nagle się zaktywizowała. To co dotychczas było niemożliwe nagle stawało się mozliwe, przyspieszano inwestycje, poprawiła się komunikacja Ratusza ze społeczeństwem. Ludzie nie dali się jednak nabrać na tanie, populistyczne sztuczki. Chętnie podpisywali się pod wnioskiem o referendum.

Pozytywnie zweryfikowano ponad 140 tysięcy podpisów a to oznacza, że referendum odbędzie się najpóźniej w pierwszej połowie października.