Internauci kilka godzin po ujawnieniu informacji o „archiwum Kiszczaka” zaczęli tworzyć memy, w których lewicowo-liberalne elity rzekomo solidaryzują się z Wałęsą poprzez oświadczenia, że również są „TW Bolkiem”. Jak się okazuje, to co wydawało się absurdem, stało się faktem.

Zaczęło się od „Jestem Charlie” po krwawych zamachach we Francji. Później było: „Jestem Polakiem gorszego sortu” po zmanipulowaniu słów prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Kiedy media podały informację o przejęciu przez IPN archiwów dotyczących agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy, część internautów postanowiła zakpić z głupoty „elit”. Pojawiły się przeróbki, na których „przedstawiciele postępu” trzymają kartki z deklaracją: „Jestem TW Bolek”. Niestety, okazało się, że dla pewnych osób nie ma granic debilizmu i skretynienia.

Marcin Jakubowski to burmistrz Mińska Mazowieckiego. Startował z list Platformy Obywatelskiej. W roku 2014 uzyskał reelekcję. Wczoraj na swoim Facebooku zamieścił zdjęcie z… deklaracją: „Jestem TW Bolek”. Zdjęciu towarzyszy podpis:

Napisać można wszystko. Kiedyś w PRL-u pisano kwity na naszych bohaterów, innych wymazywano z kart historii, dziś w IV RP tworzy się własną historię wymazując z niej naszych bohaterów.

No cóż, tu nie należy się śmiać ani kpić. Tu należy z troską zapytać, czy w domu na pewno wszyscy zdrowi?

TW Bolek

1 KOMENTARZ

  1. jak by był normalny to by nie należał do PO,bo to wisz pan same k..wy i złodzieje są.Chyba ,że to świadomy CZŁONEK,a to już co innego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.