foto: youtube.com

Wojciech Cejrowski był gościem Michała Rachonia na antenie TVP Info. Dziennikarz stwierdził, że środowiska postępowe dla zwycięstwa posuną się do najgorszych kłamstw.

Tematem, do którego odnosił się Cejrowski, były m.in. kłamstwa telewizji CNN dotyczące rzekomych kontaktów prezydenta USA Donalda Trumpa z Rosją.

Lewa strona nie ma żadnych oporów moralnych, żeby kłamać, bo oni nie mają rytu chrześcijańskiego. To prawa strona ma opory, czuje się niezręcznie, jak musi komuś skłamać. Nigdy nie musi, ale czuje się niezręcznie w takiej sytuacji, gdyby oszukiwała. Natomiast lewej stronie nawet nie mrugnie oko. Kłamią doraźnie, gdy jest to potrzebne, według tego, czego ich Goebbels uczył, też członek partii socjalistycznej, niemieckiej, że „rzucaj kłamstwami, coś się przyklei” – powiedział Cejrowski.

Problemy telewizji CNN porównał do spadków sprzedaży notowanych przez “Gazetę Wyborczą”.

„Gazeta Wyborcza” sprzedaje swój blok, bo nie jest w stanie go utrzymać i spłacić długów, pomimo tego, że Soros pompuje forsę w „Gazetę Wyborczą” oraz gość z Amber Goldu dawał bardzo drogie ogłoszenia w „Gazecie Wyborczej” po to, żeby oni o nim dobrze pisali. I pomimo tej całej forsy, trzeba sprzedać budyneczek – uważa podróżnik.

Każde kłamstwo musi ostatecznie przegrać. Ja tak uważam, bo ja mam ryt chrześcijański. Uważam, że Pan Bóg z góry patrzy i nie dopuszcza do tego, żeby kłamstwo wygrywało po wsze czasy. Szatan jest już pokonany. Koniec, kropka. Tylko teraz piszczy mocno – stwierdził.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.