foto: youtube.com

Wojciech Cejrowski jest stałym komentatorem na antenie TVP Info. W ostatnim wydaniu „Minęła 20” podróżnik skomentował kontrmiesięcznice smoleńskie.

Cejrowski stwierdził, że uczestnicy kontrmiesięcznicy nienawidzą Polski niepodległej i Polaków. Nie miał wątpliwości, że chodzi tu o „czerwoną pajęczynę” i krewnych generałów sowieckich.

To są bandyci, zomowcy, czerwone pająki. Generałowie, którzy pałowali, facet, który twierdzi, że ścieżka zdrowia w PRL to było nic – uważa podróżnik.

O sens protestu należy pytać ich, to nie jest sens, tylko uczucia. Diabeł kieruje nienawiścią. Ci ludzie zaprzeczają wszystkiemu, co jest dla nas ważne – dodał.

Nie zabrakło również tematu skandalicznej reklamy Tigera, która ukazała się 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Ten środkowy gest to bardzo czytelny gest. To nie mogła być pomyłka, to było działanie świadome. Dostali po ryju od internautów całego świata. Niektórzy na zdjęciach zasłaniają Tigera Ciechanem. Nie kupujcie tego napoju, niech zdechnie na półce. Jeśli ktoś tym handluje, a miał dziadka w AK, to powinien się zastanowić. Niech ta marka zniknie z rynku – zaapelował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.