Wojciech Cejrowski ponownie zabrał głos w sprawie kryzysu imigracyjnego. Tym razem swoimi przemyśleniami podzielił się na facebooku.

Kopacz zapewnia, że wszyscy imigranci przybywający do Polski będą dokładnie przesiewani pod kątem tego, czy są terrorystami. Kopacz już raz przesiewała – ziemię w miejscu katastrofy smoleńskiej. Po tamtym „przesianiu” znajdowano na miejscu katastrofy ludzkie szczątki – np.kciuk – pisze Cejrowski.

W kolejnym punkcie swojego wpisu podróżnik wyśmiewa szefową MSW, która zapewnia że polskie służby dokładnie sprawdzą imigrantów przybywających do Polski. Dla ukazania stanu polskich służb Cejrowski przytacza aferę taśmową.

Minister Spraw Wewnętrznych też zapewnia, że polskie służby dokładnie sprawdzą każdego imigranta. Zrobić to mają te same polskie służby, które nie zauważyły jak dwóch kelnerów nagrywa tajne rozmowy Ministra Spraw Wewnętrznych z innymi Osobami Chronionymi przez polskie służby? – pyta retorycznie.

Zdaniem WC, rząd sprowadza na nas bezpośrednie zagrożenie. We wpisie pojawia się również sugestia dla pani premier.

W mojej ocenie ten rząd sprowadza na nas bezpośrednie zagrożenie życia. Władza wyrodna działająca na szkodę państwa i Obywateli. Taką władzę należy usunąć natychmiast i odebrać jej klucze do naszych bram. Kopacz niech się schowa w mieszkaniu i zabarykaduje – tak jak to proponowała na początku kadencji.

Wpis kończy oczywista, ale wciąż szokująca refleksja:

Europa przeżywa inwazję – Druga Faza Dżihadu – a politycy rozprawiają na temat tego kto ilu wpuści do siebie, szykują się do kolejnych wyborów, do referendów… Te rzeczy utraciły znaczenie.

Fazy Dżihadu:
1. przejęcie władzy na własnym terytorium
2. zajęcie terytorium niewiernych
3. niewierny albo się nawraca, albo ma obciętą głowę (dosłownie!)