Wojciech Cejrowski udzielił wywiadu tygodnikowi “Do Rzeczy”. Podróżnik ostro podsumował rządy koalicji PO – PSL i podzielił się swoimi oczekiwaniami w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Chciałbym zobaczyć odsunięcie komunistów od władzy. SLD won, PSL, won, Platforma won, Nowoczesna won – czyli odsunięcie komunistów od władzy. W parlamencie powinien zostać Kukiz walczący o jednomandatowe okręgi wyborcze i PiS; reszta won. I najlepiej by było, gdyby PiSowi brakowało jednego głosu do większości zmieniającej Konstytucję. Wówczas Kukiz mógłby sam jeden wytargować od PiS-u wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, które są kluczem do uzyskania niepodległości – mówi Cejrowski pytany o to jaki rezultat wyborczy chciałby zobaczyć w wieczór wyborczy.

Podróżnik po chwili doprecyzował co miał na myśli mówiąc o uzyskaniu niepodległości.

Chodzi mi o podległość Unii Europejskiej, unijnym dyrektywom, normom CO2, chodzi mi o Schengen, o zagrożenie wprowadzeniem euro, chodzi mi o wieszanie flagi unijnej na równi z flagą Rzeczypospolitej, chodzi mi o całą masę rzeczy, które “musimy robić, bo Unia tego wymaga”. Ale przede wszystkim chodzi mi o odsunięcie od władzy osób z list partyjnych układanych przez Jarosławów, Donaldów i Millerów. Dopóki istnieją listy partyjne, dopóty żaden członek parlamentu nie myśli samodzielnie – czytamy.

Cejrowski opowiedział również jakie korzyści jego zdaniem płyną z jednomandatowych okręgów wyborczych.

Żadnej z partii politycznych obecnego układu nie pasują JOW-y, bo dla nich listy partyjne są wygodniejsze – pozwalają Jarosławom, Donaldom i Millerom trzymać swoich partyjnych kolegów za uzdę – wpisałem cię na listę koleś, to głosuj tak, jak ci każę. W przeciwnym wypadku następnym razem nie wpiszę cię na listę. Masz być lojalnym psem i służyć liderowi. Tak to dzisiaj działa – uważa.

Na pytanie o “odświeżoną twarz” PO Cejrowski odpowiedział:

PO popiera zabijanie dzieci nienarodzonych, popiera pederastów, transwestytów i innych zboczeńców, a ostatnio wciska nam na siłę islamistów, wbrew woli większości. W tej sytuacji nie przekonuje mnie żadna twarz PO. Tę grupę polityczną trzeba usunąć precz.

Podróżnik nie szczędził gorzkich słów również pod adresem samej pani premier.

Kopacz to nieudolny, wredny, brzydki babsztyl. Kompromituje Polskę swoim zachowaniem, wyglądem, brakiem ogłady dobrych manier, brakiem godności w zachowaniu, brakiem kompetencji w działaniu, służalczością wobec zagranicy, bezczelnością, gdy kłamie Polakom, kompromituje swoim wymiętoszonym strojem, swoimi wiecznie potarganymi włosami, swoimi głupkowatymi rozmowami w pociągu na temat kotlecików – wymienił Cejrowski.

1 KOMENTARZ

 1. ” Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości ”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Przez 8 lat PO i PsL prowadziła agresywną walkę z nami.
  W której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją ?
  W której wymiar „ niesprawiedliwosci „ byli do dyspozycji „władzy „ ?
  Czas na zmiany !!!!!!

  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie Ministrze Ziobro?

  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.