foto: youtube.com

Na skandaliczny pomysł wpadł Wiktor Szostało, kandydat na prezydenta miasta Kołobrzeg. Startujący z listy Twojego Ruchu twierdzi, że po zwycięstwie powoła specjalną instytucję, która zajmie się testowaniem leków na emerytach. Uzasadnia to tym, że „ci ludzie tych leków używają dużo”.

Wiktor Szostało to artysta-rzeźbiarz, który z listy Twojego Ruchu chciał dostać się do europarlamentu. W swej ambicji stwierdza, że zamierza powołać specjalny instytut naukowy, którego zadaniem byłoby testowanie leków na ludziach. Sugeruje też, że niekoniecznie musi nastąpić to w jego pierwszej kadencji, sugerując w ten sposób, że takie pomysły dadzą mu popularność. Osobiście mam nadzieję, że osoba z pomysłami przypominającymi doktora Mengele nie doczeka się nawet pierwszej. Oto prawdziwy obraz neo-lewicy.

Pomysł był tak absurdalny, że wywołał poróżnienie na wizji z lokalnym szefem struktur Twojego Ruchu, Wiesławem Albińskim. Próbował on ratować sytuację, lecz niezbyt dobrze mu to wyszło. – Nigdy nie uzgadniamy, kto co ma mówić – tłumaczył Wiesław Albiński.

na podstawie: natemat.pl/niezalezna.pl