www.stop-seksualizacji.pl
www.stop-seksualizacji.pl
www.stop-seksualizacji.pl

“Nasz Dziennik” alarmuje, że coraz więcej szkół za zgodą dyrektorów obchodzi Światowy Dzień Spódnicy. Chłopcy, którzy założą damską garderobę będą traktowani ulgowo np. nie będą musieli pisać klasówek.

Wśród szkół obchodzących Światowy Dzień Spódnicy są m.in gimnazjum nr 6 w Tychach i w Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu. Chłopcy, którzy założą spódnice, nie są odpytywani na lekcjach. To nie wszystko. W niektórych placówkach, przebierają się również nauczyciele. “Nasz Dziennik” informuje, że za organizowanie tego typu akcji odpowiadają dyrektorzy szkół, a MEN nie widzi w tym nic złego.

Taka propozycja pojawia się już wobec najmłodszych dzieci, także w bajkach znajdziemy informacje typu przebierania się w stroje charakterystyczne i typowe dla innej płci. Tego typu działania nie służą niczemu dobremu. Mogą one powodować zamieszanie w głowach dziecka i świadomości, w kształtowaniu się tożsamości płciowej. W związku z tym, takie działanie jest nie tylko niepotrzebne, ale szkodliwe. Są pewne sprawy, wobec których nie można przechodzić obojętnie i niepoważnie. Trzeba zwracać uwagę na to, co jest prawdziwym dobrem dziecka, co jest oddziaływaniem wychowawczym – powiedziała cytowana przez radiomaryja.pl profesor Urszula Dudziak z Instytutu Nauk o Rodzinie KUL.

12 KOMENTARZE

 1. Nerwica, depresja, zaburzenia osobowości – takie widzę konsekwencje zakładania kiecek przez chłopców i nic ponad to,a państwo to popiera!

  0

  0
 2. Nie zrobią dzień penisa i pozakładają sobie gumowe fallusy na głowy. Proponuje zacząć od dyrektorów/dyrektorek tych placówek !!!

  0

  0
   • Zboki to się ukrywają w sutannach i gwałcą dzieci ale dla przedstawicieli i miłośników KK to nie jest problem. To dzieci są winne pedofilii a kobieta biorąca pigułkę “po” jest gorsza niż ksiądz molestujący 5 letniego chłopca… Religijne tępaki.

    0

    0
    • Widze, ze cie niezle lewacka propaganda urobila. Na 1000 pedofilow jest 400 pedalow a tylko jeden ksiadz. A ilu pedofilow jest wsrod twoich ulubionych lewakow?

     0

     0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.