Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce w czasie kwarantanny wpada na niekonwencjonalne pomysły. Co jakiś czas Agnieszka Chylińska umieszcza na swoim Instagramie nagrania dla fanów, jednak nie są to zwykłe filmiki. Jej oryginalne pomysły wzbudzają wiele emocji.

Nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo kwarantanna na nas wpływa. Dłuższe siedzenie w domu bardzo się na nas odbija, dlatego właśnie staramy się wymyślać sposoby na kreatywne spędzanie czasu. Agnieszka Chylińska postanowiła czytać dla swoich fanów swoją autorską książkę „Zezia i Giler”. Jednak, żeby nie było zbyt nudno, do każdego nagrania ma wyjątkową stylizację.

Chylińska w rajstopach na głowie

Piosenkarka postanowiła, że czytając książkę dla dzieci chce wyglądać wyjątkowo. Do ostatniego nagrania ubrała… rajstopy na głowę i maskę królika. Jednak nie jest to jej jedyna udana stylizacja. Bowiem w poprzednim filmiku prezentowała się w spódnicy na głowie. Agnieszka Chylińska nie przejmuje się opinią innych, uważa, że tego typu zagrania pozwolą nam na chwilę uśmiechu i odcięcia się od przykrej rzeczywistości.

Pandemia nadal się rozprzestrzenia, a codzienne śledzenie wiadomości wywołuje u wielu niemały stres. By choć na chwilę zapomnieć o tym piosenkarka postanowiła w zabawny sposób dotrzeć do fanów.

Kanał dla matek z dziećmi

Na ostatnim nagraniu Agnieszka Chylińska opowiada o tym jak bardzo trzeba być kreatywnym jako rodzic. Jest ona cudowną mamą, która otwarcie mówi, jak bardzo wyjątkowe są jej dzieci i jak je kocha. Piosenkarka na swoim filmiku humorystycznie zapytała:

„Może kanalik otworzę? Kanalik dla matek z dziećmi.”

Z pewnością taki kanał zyskałby dużą sławę, a wielu fanów Agnieszki poznałoby ją lepiej. Mimo, że jej wypowiedź była pół żartem, pół serio internauci zachwycili się tym pomysłem i namawiają gwiazdę by taki kanał stworzyła. Jeżeli kwarantanna potrwa jeszcze dłużej, być może prośby fanów zostaną spełnione.