Książka Doroty Kani “Cień Tajnych Służb” ukazuje kulisy najbardziej tajemniczych śmierci ostatnich lat. Nie rozwikłuje zagadek, które się z nimi wiążą (bo ci, którzy mogliby to zrobić nie żyją), ale ukazuje nam najszerszy możliwy obraz zdarzeń.

O “seryjnym samobójcy” pewnie wszyscy jeszcze pamiętają, ale kto wie w jakich okolicznościach zmarł Marek Karp? O tym i o wielu innych sprawach można przeczytać w tej książce. Jest tam wiele faktów przemilczanych przez większość mediów. Kto np. wie, że zachodnie media mówiły w czerwcu 2010 roku o morderstwie reportera TVN? Sam TVN sprawę przemilczał, a oficjalnie podano, że zmarł na sepsę. Reporter ten miał sfilmować podchodzenie do lądowania TU-154M 10 kwietnia 2010.

Prócz wątków głównych między wierszami można doczytać inne interesujące fakty. Kto np. wie z kim w 1992 roku ówczesny szef KLD (tzw. liberałów-aferałów) Donald Tusk “haratał w gałę”? O tym też przeczytacie w tej książce. Także o tym, kogo widywano na spotkaniach z mafią, czy rosyjskimi służbami specjalnymi.

Myślę, że dla każdego interesującego się tematami tajemniczych śmierci ludzi związanych ze sprawami politycznymi, czy okołopolitycznymi (typu sprawa “seryjnego samobójcy”) powinna to być lektura obowiązkowa.  Jak już się zacznie ją czytać to trudno się oderwać. Moim zdaniem warto prześledzić dokładnie historie w niej opisane.

Książka została wydana przez Wydawnictwo M. Zainteresowanych kupnem odsyłam do ich strony internetowej. Warto! Polecam także obejrzenie relacji ze spotkania z autorką książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.