Dzięki szybkiemu rozwojowi i postępowi inteligentnych urządzeń noszonych na ciele, profesjonalny zegarek do biegania nie jest już tylko prostym urządzeniem. Aby lepiej spełniać różne wymagania różnych użytkowników, zegarki biegowe mają różne możliwości i pełnią różne role. Huawei wprowadził na rynek HUAWEI WATCH GT Runner, urządzenie klasy premium, wyprodukowane specjalnie dla biegaczy.

Od momentu wprowadzenia na rynek seria HUAWEI WATCH GT dokonała wielu przełomów w zakresie technologii rzemiosła, osobistej sprawności fizycznej i wykrywania stanu zdrowia. Poprzednia generacja była bardzo popularna wśród inteligentnych urządzeń noszonych ze względu na dobrą wydajność, dobrą reputację i doskonałe ogólne możliwości, jednak wraz ze zmianami w społeczeństwie, coraz więcej osób uprawia sporty na świeżym powietrzu, co sprawia, że odpowiednie funkcje stają się koniecznością przy wyborze inteligentnego urządzenia typu wearable. HUAWEI WATCH GT Runner to profesjonalny produkt w branży sportowej i kulturalnej, a poniżej przedstawię Ci, co możesz zrobić z HUAWEI WATCH GT Runner i wspólnie sprawdzimy, jakie ulepszenia może on zaoferować biegaczom.

Wyprodukowany z myślą o biegaczach, zapewnia wygodę noszenia

Huawei WATCH GT Runner to profesjonalny zegarek do biegania o nowym wyglądzie w porównaniu z serią Huawei WATCHGT. 46-milimetrowy korpus z ultra-wyraźnym wyświetlaczem AMOLED o 1,43 cali, ultralekki i odporny na zużycie materiał, cała warstwa zegarka waży 38,5 g.

Zegarek Huawei WATCH GT Runner ma również dostosowaną do potrzeb biegaczy tarczę danych. Na przykład na tarczy ustawień domyślnych naszej aplikacji można wyraźnie zobaczyć takie dane, jak obciążenie treningowe, indeks biegu, czas odpoczynku, wysokość nad poziomem morza, pogoda i inne. Ponadto można również dostosować dane dotyczące ćwiczeń, które mają być wyświetlane, co pozwala na natychmiastowe zrozumienie stanu ćwiczeń i dostosowanie objętości ćwiczeń w czasie, aby uzyskać bardziej naukowe doświadczenia z ćwiczeń.

Jeśli chodzi o komfort noszenia, Huawei WATCH GT Runner uwzględnia charakterystykę ruchu podczas biegu, wybierając ergonomiczne rozwiązanie konstrukcyjne z zakrzywionym dnem 3D. Zakrzywiona konstrukcja jest lepiej dostosowana do charakterystyki kości nadgarstka, a także ułatwia pocenie się, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu i mniej podatna na chwianie się. Taka konstrukcja zapewnia również wysoką dokładność monitorowania tętna dzięki zminimalizowaniu zakłóceń powodowanych przez zewnętrzne źródła światła.

GPS – dokładne pozycjonowanie

W serii HUAWEI WATCH GT pojawiło się kilka zegarków, które wiele osób wykorzystuje do rejestrowania informacji o biegu, co jest doskonałym rozwiązaniem dla przeciętnego użytkownika, ale wciąż nie jest wystarczająco profesjonalne dla bardziej wymagających biegaczy. W HUAWEI WATCH GT Runner wprowadzono wiele ulepszeń dla biegaczy, z których najważniejszym jest większa dokładność GPS, a dokładniej – dokładność GPS po opuszczeniu telefonu.

HUAWEI WATCH GT Runner ma wbudowany układ pozycjonowania GNSS o dwóch częstotliwościach, pięciogwiazdkowy, o wysokiej precyzji. Dzięki nowej konstrukcji sprzętowej, Huawei WATCH GT Runner posiada również podwieszaną antenę zewnętrzną z centralnym połączeniem na uchwycie i materiałem z włókna kompozytowego owiniętym wokół anteny, co znacznie zmniejsza czynniki zakłócające, takie jak metal. Taka konstrukcja zapewnia dokładność pozycjonowania GPS w parkach, górach lub bardziej nieprzyjaznych środowiskach naturalnych. Huawei WATCH GT Runner posiada pięć systemów pozycjonowania satelitarnego, w tym GPS, Beidou, GLONASS, Galileo i QZSS, dzięki czemu możesz korzystać z dokładnego GPS zarówno w Azji Południowo-Wschodniej, jak i na kontynencie afrykańskim.

Profesjonalne sporty inteligentne dla bardziej naukowego biegania

Aby zapewnić użytkownikowi dokładne informacje zwrotne, Huawei WATCH GT Runner opracował funkcję „Running Strength Index” w oparciu o profesjonalny system oceny zdolności sportowych HUAWEI TruSport. Funkcja ta służy do sprawdzania poziomu wytrzymałości i sprawności technicznej podczas biegu oraz innych wszechstronnych wskaźników. Mówiąc prościej: im wyższy wskaźnik mocy biegowej mierzony przez Huawei WATCH GT Runner, tym lepsze wyniki osiągasz.

Ponadto, Huawei WATCH GT Runner wyposażony jest w nowy system TruSeen 5.0+, który nie tylko ulepsza moduł pomiaru tętna do 8 PD w celu bardziej precyzyjnego rejestrowania tętna, ale także zmienia jego układ z czteropunktowego na kołowy, znacznie poprawiając dokładność wykrywania tętna. Ponadto, Huawei WATCH GT Runner obsługuje również wykrywanie tlenu we krwi na płaskowyżu, co może pomóc użytkownikom lepiej zrozumieć ich stan w czasie rzeczywistym w obszarach płaskowyżu, co jest odpowiednikiem przenośnego „lekarza lokaja”.

14 dni bardzo długiego czasu pracy na baterii

Huawei WATCH GT Runner zapewnia 14 dni ultra długiego czasu pracy na baterii w typowym trybie inteligentnym i do 7 dni przy intensywnym użytkowaniu. Jednocześnie, Huawei WATCH GT Runner nie tylko obsługuje zwykłe ładowanie bezprzewodowe, ale może również korzystać z ładowania zwrotnego, aby naładować się energią w sytuacjach awaryjnych.

Podsumowanie

Huawei WATCH GT Runner spełnia podstawowe potrzeby społeczności biegaczy w zakresie profesjonalnego zegarka do biegania, który jest lekki w noszeniu, precyzyjnie określa pozycję i naukowo prowadzi podczas ćwiczeń. Zaawansowane funkcje opracowane na podstawie doskonałych funkcji podstawowych są jeszcze bardziej imponujące.

Podsumowując, huawei zegarek gt runner to wysokiej jakości urządzenie z większą liczbą funkcji niż inne profesjonalne zegarki do biegania. Dzięki doskonałej żywotności baterii, profesjonalnym funkcjom, technologii front-end i bogatym aplikacjom, Huawei WATCH GT Runner staje się wysokiej jakości profesjonalnym zegarkiem do biegania, w którym trudno znaleźć niedociągnięcia.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here