BBC pokazała niedawno reportaż pod tytułem: „Czy Polska rzeczywiście ulega Putinizacji?”. Materiał przygotowała korespondentka Katie Razall, która specjalnie wybrała się do Polski, by pokazać brytyjskim widzom, co dzieje się w naszej ojczyźnie po zmianie rządu.

Ponieważ temat jest niezwykle aktualny i roztrząsany na forum UE przez rodzimych donosicieli, niezadowolonych mocno wyborem Polaków, reportaż powstał szybko i sprawnie. Tak szybko, że chyba realizatorom zabrakło czasu, by przygotować materiał obiektywny i prawdziwy.

Możemy więc zobaczyć niezadowolonych Polaków, marzących o obaleniu nielubianego rządu PiS. To, że dali oni zupełnie niedawno właśnie temu nielubianemu PiS-owi władzę, nie interesuje twórców reportażu. Nie widzą tej sprzeczności.

Według informacji serwisu: jagiellonski24.pl, producentką wspomnianego materiału – co jakoś wyjaśniałoby jego „obiektywizm” – mogła być córka polityka PO, byłego wicepremiera i ministra finansów Jacka Rostowskiego – Maya Rostowska.

Jeśli tak, pani Maya musi być osobą wielu talentów, pamiętamy przecież, że w wieku lat 23 została zatrudniona – jako doradca – w gabinecie politycznym Ministra Spraw Zagranicznych, Radosława Sikorskiego. Przykro jedynie, że swój talent marnuje na nierzetelne produkcje, które pokazują Polskę w sposób fałszywy i zmanipulowany.

źródło: polskaniepodlegla.pl/DK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.