Częstochowska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia 25-letniego mężczyzny przez grupę kilku obcokrajowców.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 maja ok. godz. 2.50 w III Al. NMP w pobliżu Liceum Sienkiewicza. – 25-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego został pobity przez pięciu mężczyzn o ciemnej karnacji skóry – informuje asp. Marta Kaczyńska z Komendy Miejskiej w Częstochowie.

Do pobicia doszło z użyciem niebezpiecznego narzędzia, które według pokrzywdzonego przypominało maczetę. Doznał on rany ciętej tłuczonej w okolicy potylicznej oraz całej twarzoczaszki.

Obecnie policjanci przesłuchują świadków całego zdarzenia. Na razie nie posiadają informacji dotyczącej narodowości napastników.

4 KOMENTARZE

 1. to jest żenada, żeby we własnym kraju nie czuć się bezpiecznie. Na szczęście grupa wyszechradzka rządzi i nie wpuszcza tego ludzkiego śmiecia do Europy. Już niedługo to do nas będą przyjeżdzać ,,biali imigranci” z zachodu bo Niemcy, Francja… są już stracone

  22

  0
 2. To jest centrum miasta, pełno kamer jak piwo pijesz to cie maja zanim szyjke upijesz walisz maczeta kogos w łeb nic nie widzą. Zenada

  73

  0
  • Tylko i wyłącznie jeżeli jesteś ciemniejszy tak się stanie. Od dawna wiadomo, że POlicja w Częstochowie bagatelizuje czeczenców i nawet kiedy pobili nauczyciela w szkole to tylko ich spisali. Po czym nadal przez 2 godziny stali pod szkołą.

   28

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.