Huawei ma coś dla Ciebie, gdy chcesz kupić najlepszy smartfon z nowymi funkcjami i idealną ceną. Najnowsze smartfony Huawei mają wszystko, co zachwyci Ciebie i wszystkich wokół Ciebie. Nowoczesny smartfon to cecha technologiczna i funkcja oraz design. Ponadto Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket mogą pochwalić się znaczną poprawą technologii i wiedzy użytkowników. Teraz omawiamy jego funkcje i dlaczego te wysokiej klasy telefony powinny znaleźć się na Twojej liście zakupów.

Znaczące zmiany aparatu w szczegółowe obrazy:

Moduł aparatu kieszonkowego Huawei P50 obsługuje technologię True-Chroma Image Engine i technologię Ultra Spectrum Image, która zapewnia wyraźne i żywe obrazy nawet podczas fotografowania w nocy.

Design, który Cię wyróżnia:

P50 Pocket Premium Edition została zaprojektowana tak, aby prezentować się jako mały szablon 3D w kręgach i na imprezach. Aby uzyskać takie modne kotlety zamiast płaskiego, Huawei nawiązał współpracę ze znaną projektantką haute couture Iris Van Herpen, która zademonstrowała odcień i fakturę planety przez tylny panel. Huawei P50 Pocket to pierwszy konwertowalny smartfon Huawei, który zawiera procesor Snapdragon 888 4G, kompaktowy wyświetlacz 120 Hz i ulepszony aparat.

Po odsłonięciu Huawei P50 Pocket – przynajmniej mój biały model – jest podobny do Huawei P50 Pocket, z tą samą konstrukcją, co moduł aparatu z dwoma pierścieniami i nieruchomym ekranem typu pin-punch owiniętym małymi ramkami. Wyświetlacz o przekątnej 6,9 cala, 21:9, jest znacznie dłuższy od płaskiego smartfona, ale w większości jest bardzo podobny, w przeciwieństwie do większych składanych urządzeń, takich jak Huawei Mate X2 czy Samsung Z Fold 3, które wyglądają zupełnie inaczej.

Duża bateria obsługiwana przez SuperCharge:

Huawei P50 Pocket ma pojemność 4000 mAh, co wystarczy na jeden dzień. P50 Pocket obsługuje technologię Huawei SuperCharge o mocy 40 W, dzięki czemu możesz poruszać się szybciej i częściej bez kłopotów z ładowaniem. Jeśli przez cały tydzień użytkowania, Huawei P50 Pocket działał dobrze, a połączenie 5G było szybkie. Ta funkcja pozwala użytkownikom być realistami i właściwie korzystać z ochrony przeciwsłonecznej. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich użytkowników Huawei, którzy chcą smartfona o długim czasie pracy na baterii.

Innowacyjne funkcje:

Jest wyposażony w zupełnie nową funkcję ekranu słonecznego. Ta funkcja działa jak dźwięk słowa i można do niej łatwo uzyskać dostęp za pomocą aplikacji Mirror, a także pozwala użytkownikom być realistami i właściwie korzystać z ochrony przeciwsłonecznej. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do tej funkcji, dwukrotnie dotykając ekranu, aby włączyć tryb Pro (MONO).

Przechowywanie:

Ten smartfon jest również zasilany przez chipset Qualcomm Snapdragon 888 4G, taki jak Huawei P50 Pro, i ma 8 GB / 12 GB pamięci RAM i 256 GB / 512 GB pamięci wewnętrznej. Posiada baterię 4000mAh wspieraną przez szybkie ładowanie 40W. Telefon ma wbudowany skaner linii papilarnych i obsługuje rozpoznawanie twarzy za pomocą głównego aparatu i aparatu fotograficznego, który zrobiłeś. Huawei P50 Pocket korzysta z EMUI 12 bez usług Google Play pod względem oprogramowania.

Cena i dostępność:

Huawei P50 Pocket został wprowadzony na rynek w Chinach w grudniu ubiegłego roku. Jednak jego międzynarodowa premiera właśnie rozpoczęła się od Huawei P50 Pro na rynkach obejmujących Wielką Brytanię, Niemcy, Polskę, Bułgarię, Czechy, Singapur, Malezję, Hongkong itd. Sprawdź stronę internetową Huawei Consumer, aby sprawdzić, czy będzie dostępny lokalnie. Występuje w kolorze czarnym, białym i złotym, najnowsza wersja wspomnianego tutaj „Premium”. Modele czarno-białe są wyposażone w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci, podczas gdy złoty ma 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Huawei P50 Pocket ma wartość 1299 euro i można go kupić online.

Mimo to, podczas gdy miałem niesamowite wrażenia z korzystania z tego telefonu, było trochę galwanizujące, gdy złapałem, że po zaledwie pół godzinie intensywnego grania bateria spadła o 14%. Wystarczy powiedzieć, że nie będziesz w stanie zmieścić wielu posiedzeń w grach w ciągu dnia, chyba że usiądziesz za portem ładowania.

Składane wentylatory: jeśli chcesz wypróbować pierwszorzędną pętlę formatu składanego chwytaka, niezależnie od jego ograniczeń, możesz spróbować i będziesz pod wrażeniem ekranu i aparatu.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.