Nextbike

Sieć bezobsługowych wypożyczalni rowerów Nextbike przedłuża aż o dwa miesiące akcję “Za darmo dla medyków”. W jej ramach pracownicy służby zdrowia mogą nieodpłatnie korzystać z rowerów miejskich. Początkowo akcja miała zakończyć się w lipcu, jednak firma postanowiła przedłużyć ją o dwa miesiące.

Nextbike dziękuje medykom

Trwająca pandemia koronawirusa okazała się być szczególnie trudnym czasem dla wszystkich pracowników służby zdrowia. Z pewnością stojący na pierwszej linii walki z epidemią medycy każdego dnia mierzą się z nowymi trudnościami, jakie stawia przed nimi obecna sytuacja. W ostatnim czasie powstaje coraz więcej kampanii społecznych, które są wyrazem wdzięczności i uznania dla wszystkich medyków. Od symbolicznej akcji “Brawa dla Was”, przez wsparcia personelu medycznego darmowymi posiłkami, czy zbiórkę pieniędzy na zakup niezbędnego wyposażenia organizowaną przez Caritas.

Swoje wsparcie medykom okazała również sieć Nextbike. Uruchomioną 1 czerwca akcją “Za darmo dla medyków” firma chce podziękować personelowi medycznemu, który walczy z pandemią koronawirusa w Polsce. W związku z tym każdemu zarejestrowanemu w systemie medykowi oferuje darmowe przejazdy rowerem miejskim. Ponadto, akcja miała zakończyć się w lipcu, jednak została przedłużona do 15 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.