Kampania wyborcza w USA nabiera rumieńców. Kilka dni temu ujawniono taśmy, na których Donald Trump wypowiada się na temat kobiet. Słowa te wzbudziły kontrowersje i liczne komentarze.

Muszę wziąć trochę Tic Taców, gdybym nagle zaczął ją całować. Pociągają mnie piękne kobiety. Po prostu zaczynam je całować. To jak magnes. Po prostu całuję. Nawet nie czekam. Jeśli jesteś gwiazdą, one pozwalają ci na wszystko. Mogę położyć rękę na jej ci*ce i ona się na to zgodzi – mówi republikański kandydat na ujawnionym nagraniu.

Słowa Trumpa zbulwersowały polityków, działaczy społecznych czy dziennikarzy. Głos zabrał również słynny aktor Robert De Niro.

Jest przerażająco głupi. Jest gnojem, psem, świnią, jest kłamcą. Jest gównianym artystą, zakutym łbem, który nie ma pojęcia, o czym mówi. Nie wykonał pracy domowej, na niczym mu nie zależy, myśli, że ogrywa społeczeństwo, bo nie płaci podatków; jest idiotą – grzmi aktor w specjalnym spocie.

https://www.youtube.com/watch?v=ly_LrXl795Y

2 KOMENTARZE

  1. Tak się oburzyli na słowa prawdy? Dzisiaj nowa, młoda “gwiazdka” zrobi Ci laskę jeżeli jesteś kimś znaczącym, byle się wypromować, byle zyskać rozgłos… Nie wiem o co taka afera. Widzę, że ludzie dzisiaj za prawdę się awanturują… De Niro wychodzi tutaj na pieprzonego hipokrytę bo jako znany aktor sam zapewne niejednokrotnie takie akcje robił. Świat się stacza…

    Pozdrawiam

    11

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.