Dla Lecha Wałęsy dzień bez podkreślenia swojej wyjątkowości i ataku na przeciwników to dzień stracony. Były prezydent miota się jednak i przekracza kolejne granice żenady.

Tym razem Wałęsa podziękował jednemu ze zwolenników za komentarz w swojej obronie, umieszczając go na profilu na Facebooku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie poziom tej wypowiedzi – poziom, mówiąc wprost, rynsztokowy. Pisownia oryginalna:

Czasem zastanawiam sie komu zalezy aby zmieniac historie a bohaterow sponiewierac z blotem, do was wszytskich co piszecie brednie i siejecie nienawisc, opisujecie rozne historje ktore nie maja zadnego zwiazku z historia czy tez z prawda, jedno jest pewne zeby nie Lech Wałęsa to to zaden z was nie mial by dzis mozliwosci wypowidania sie bez obaw i opresji – zaczyna tajemniczy fan Wałęsy.

Chwilę później wylewa się strumień fekaliów.

To dzieki jemu wy swolocz i zwyrodniale skurwysyny macie dzis wolnosc i opasle mordy, szacunek dla Pana Walesy wy oblesne swinie ! czy tak was uczy religia katolicka?? nienawisci ? Spojrz choloto na siebie i powiedz nam tu na tym forum co zrobiliscie dla wolnosci narodu,, i jakim prawem podwarzacie zaslugi wielkich ludzi?? – czytamy.

Jak mozecie nazywac sie Polakami jak sami sracie we wlasne gniazdo ze az smierdzi na calym swiecie od waszych oskarzen ktore nuie maja zadnego znaczenia, zadusicie sie swoja nienawiscia a swiat nadal bedzie uwazal Lecha Walese za bohatera tamtych czasow, Jak mi wiadomo to jescze nie slyszalem aby kto kolwiek na swiecie znal waszych obecnych liderow a Walese zna caly swiat – kończy.

Patrząc na ortografię, nie zdziwiłbym się, gdyby Wałęsa osobiście napisał sobie tę ociekającą łajnem laurkę, ale jeśli istotnie zrobił to ktoś inny, to pogratulować… Pokaż mi swoich zwolenników, a powiem ci kim jesteś.

1 KOMENTARZ

  1. Ty ubecki śmieciu i skurwysynie o tym, że byłeś komuszym szpiclem wiedziałem w1987roku .Z tego powodu nie glosowałem na ciebie, głosowałem na S.Tymińskiego .To że jesteśmy katolikami ,zawdzięczasz swoje nędzne życie tłusta świnio .W innym wypadku dawno byś zgnił w rowie czego i tak ci z całego serca życzę .
    Może Bóg ci przebaczy ja jako Polak nigdy !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.