Źródło: https://commons.wikimedia.org
Źródło: https://commons.wikimedia.org

Właśnie minął tydzień od kiedy światem wstrząsnęła informacja, że w trzech krajach na świecie doszło do ataków terrorystycznych. Jednego dnia we Francji, Kuwejcie i Tunezji dokonano krwawych zamachów. Był to kolejny czarny dzień w którym świat wstrzymał oddech. Dzisiaj w mediach praktycznie nikt już nie wspomina tego wydarzenia, a co gorsza nie zastanawia się czemu do niego w ogóle doszło.

Najzabawniejszą rolę w tej całej tragedii odgrywa telewizja, która w dzień zamachów wyrażała bezgraniczne oburzenie i sprzeciw wobec zamachów przeprowadzanych przez wyznawców Państwa Islamskiego. Dlaczego „najzabawniejszą”? Otóż, jednego dnia wyrażała oburzenie na odcinanie głów maczetą, a następnego zachęcała wszystkich do „pokolorowania sobie tęczą” swojego zdjęcia profilowego na Facebooku i w samych superlatywach przedstawiała decyzję amerykańskich władz o tym, iż homoseksualiści mogą od teraz brać ślub legalnie we wszystkich 51 stanach!

Podczas, gdy dżihadyści z ISIS w sposób bestialski zdobywają coraz większe tereny w Azji i Afryce to rządzący w Polsce, Europie i na całym świecie do spółki z mainstreamem wolą zajmować się sprawami trzecio albo nawet czwarto rzędnymi. Wydaje im się, że kwestiami kluczowymi dla całego społeczeństwa jest legalizacja związków partnerskich, wprowadzenie darmowej metody in-vitro dla obywateli oraz ochrona tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie. Jakby całkowicie zapomnieli albo co gorsza chcieli zapomnieć, że bezrobocie ciągle rośnie, a wśród młodych sięga 25%! Emigranci, którzy mieli wracać do naszej zielonej wyspy z Irlandii, nie tylko nie wracają do Polski ale nadal wyjeżdżają za granicę! Nie zastanawiają się i nie próbują odwrócić demografii, aby w Polsce rodziło się więcej dzieci, nie myślą o tym jak naprawić beznadziejnie działający, a właściwie nie działający system zdrowia, ale za to ciągle myślą i mówią o sprawach światopoglądowych. I o ile jeszcze do obecnych POlityków się przyzwyczailiśmy i „można” ich działania zrozumieć o tyle media powinny strać na straży informowania rodaków o tym co się dzieje i co może się stać w perspektywie najbliższych lat w Europie.

Mass media jednak wolą zdecydowanie bardziej przyzwyczajać polskie społeczeństwo do tego co ich zdaniem nieuniknione, co przez potężne homolobby jest od jakiegoś czasu wprowadzane do głowy społeczeństwa. Tym czymś jest oczywiście totalna akceptacja wszystkiego co związane z wszystkimi zboczeniami i chorobami jakie jest w stanie tylko sobie człowiek wyobrazić – tj. LGBT.

Niestety dożyliśmy czasów, w których za wybitne persony uważa się Roberta Biedronia, Conchitę Wurst czy Krzystofa Bęgowskiego pseudonim Anna Grodzka, a każda osoba, która w jakimkolwiek stopniu nie zgadza się z akceptacją tych zboczeń staje się wrogiem publicznym numer 1 i przylepiona do niego zostaje łatka „homofoba”. Wmawia się nam wszystkim na przykład, że ludzie maszerujący na Love Parade są całkowicie normalni i normalne jest to, że maszerują oni często nago czy w obskurnych, wyzywających ciuchach, jednocześnie wmawiając, że osoby chcące świętować jedną z najważniejszych dat w historii Polski – 11 Listopada – odzyskanie przez Polskę Niepodległości to bandyci, faszyści i w końcu ludzie nienormalni!

Apogeum pomylenia i przebiegunowania świat osiągnął chyba kilka dni temu, kiedy to podczas gali UFC w Stanach Zjednoczonych po zakończeniu głównej walki wieczoru Kubańczyk Romero Palacio skrytykował decyzję amerykańskiego rządu dotyczącą możliwości zawierania małżeństw homoseksualnych. Na całej sali słychać było krzyki, wrzaski i przekleństwa pod adresem zawodnika. Ten moment powinien zostać zapamiętany przez wszystkich na całym świecie! Od teraz nie można wyrażać sprzeciwu wobec żadnego z tematów homo. Najdziwniejsze jest to, że tenże fakt miał miejsce w USA, kraju, w którym podobno panuje największa wolność słowa i myślenia na świecie! Może i tak ale na pewno nie jeśli chodzi o homoseksualizm.

Nie dziwmy się później, że dżihadyści z samozwańczego Państwa Islamskiego szydzą z Europejczyków, dopuszczają się coraz to większych przestępstw czy to w Szwecji, Anglii czy Francji, podczas, gdy u nas rządzący i mass media promują Emo dzieci i umiłowanie do całego świata skrywającego się pod jakże „pięknym” słowem tolerancja.

Pora skończyć z wszechobecną lewacką polityka i tolerancją. Czas, aby mężczyźni byli znów mężczyznami, a nie przebierańcami! Nie możemy pozwolić grupie terrorystów zastraszyć całego świata i pokazać, że jesteśmy słabi i w każdej chwili obcy najeźdźca może zrobić w naszym pięknym kraju co mu się tylko podoba.