fot. pixabay.com

Władze Danii postanowiły oddzielać tzw. uchodźców od ich niepełnoletnich żon. Mówią wprost: „dla nas to pedofilia”.

Wszystkie małżeństwa imigrantów, które przybyły do Danii w ubiegłym roku, i w których co najmniej jedna z osób nie będzie miała ukończonych 18 lat, zostaną natychmiast rozdzielone aż do momentu, w którym każde z małżonków nie osiągnie pełnoletniości.

Dla minister ds. integracji Inger Stojberg sytuacja, w której dorosły mężczyzna współżyje w ośrodku dla imigrantów z małoletnią dziewczynką, jest niedopuszczalna. Stojberg zaapelowała do Duńskich Służb Imigracyjnych o natychmiastowe powstrzymanie tego procederu.

Według raportu sporządzonego w styczniu przez duńskie MSW, w tamtejszych ośrodkach azylowych żyje prawie 30 takich par. We wszystkich chodzi o dorosłych mężczyzn i nastoletnie dziewczyny. W ubiegłym tygodniu duńskie media przekazały informację o dwóch 14-latkach żyjących ze swoimi 30-letnimi mężami w ośrodkach dla tzw. uchodźców. Jedna z dziewczynek jest w ciąży.

Sytuację jasno skomentował jeden z duńskich konserwatywnych parlamentarzystów: „Gdy mężczyzna zapładnia 14-letnią dziewczynkę, nazywamy to pedofilią. Możemy dać azyl 14-latce, ale dorosłego mężczyznę powinniśmy wykopać” – stwierdził.

 

prostozmostu.net/mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.