Sympatycy Kongresu Nowej Prawicy w Krakowie. Foto: Piotr Drabik/Flickr.com

Jak się dowiedział nieoficjalnie nasz portal dwóch czołowych działaczy KNP prowadzi rozmowy z PRJG ws. transferu do partii Jarosława Gowina. Jeden z nich jest europosłem.

Sympatycy Kongresu Nowej Prawicy w Krakowie. Foto: Piotr Drabik/Flickr.com
Sympatycy Kongresu Nowej Prawicy w Krakowie.
Foto: Piotr Drabik/Flickr.com

Nie wiadomo na jakim etapie są negocjacje. Z naszych informacji wynika, że zainteresowany przejściem do Polski Razem jest Stanisław Żółtek, europoseł, wiceprezes KNP, a wcześniej UPR. Gdyby to się potwierdziło to byłoby to ogromne zaskoczenie, ponieważ Żółtek od początku swojej działalności politycznej blisko współpracuje z Korwinem-Mikke (tj. od 1991 najpierw w UPR, a potem w KNP), jest uznawany za jednego z najwierniejszych działaczy KNP.

Drugą osobą, która jak się dowiedzieliśmy prawdopodobnie wkrótce przejdzie do PRJG jest Krzysztof Szpanelewski, szef kampanii wyborczej KNP w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kilka dni temu tygodnik “Polska Niepodległa” w artykule “Twórca sukcesu wyborczego KNP odchodzi z partii” poinformował o jego odejściu z formacji Korwina-Mikke.

13 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to kaczka dziennikarska. O ile co do Szpanelewskiego mogę uwierzyć, to z Żółtkiem to chyba jakaś komedia. Już prędzej bym sobie wyobraził Papieża przechodzącego do Związku Satanistów :-D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.