Rafał P., były pracownik biura posła Pawła Arndta kierował m.in młodzieżówką Platformy w powiecie gnieźnieńskim. Portal gniezno.naszemiasto.pl podaje, że teraz zajął się nim prokurator. Działaczowi PO zarzuca się molestowanie 15 letniego chłopca.

Rafał P., poznał chłopca na jednym z portali dla homoseksualistów. W czasie spotkania „na żywo”, doszło do zbliżenia seksualnego. Stało się to przy zgodzie drugiej strony, ale nie zmienia to faktu że w chwili zbliżenia chłopak nie miał ukończonych 15 lat. Sprawą zajęła się prokuratura, a działacz PO usłyszał zarzuty związane z  pedofilią.

W trakcie składania wyjaśnień, przyznał się do winy. Ale skruchy nie wyraził, nie widział niczego złego w swoim zachowaniu – mówi cytowana przez gniezno.naszemiasto.pl Magdalena Mazur-Prus, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

To po prostu katastrofa. Nie ma tutaj marginesu tolerancji. Informację na ten temat otrzymałem we wtorek i bodajże jeszcze tego samego dnia przed wyjazdem do Warszawy podjąłem decyzję, konsultując to z Zarządem Krajowym, o wykreśleniu Rafała P. z Platformy Obywatelskiej – komentuje sprawę senator Piotr Gruszczyński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here