Foto: Wikimedia Commons

Magdalena Środa jest autorką programu nauczania etyki, który w roku 2000 został dopuszczony do nauczania w szkołach przez ministra edukacji. Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów klas 4 – 6.

Zdeklarowana feministka, zwolenniczka m.in związków homoseksualnych, eutanazji czy aborcji jest autorką podręczników etyki dla uczniów klas 4 – 6 a także dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To właśnie Magdalena Środa od dłuższego czasu konsekwentnie domaga się zastąpienia religii lekcjami etyki czy religioznawstwa. Trudno się dziwić takiemu zaangażowaniu, skoro jest ona autorką podręcznika do tego przedmiotu. Ma świadomość, że wraz z rosnącym zainteresowaniem etyką, przybędzie młodych ludzi z nieukształtowaną psychiką i świadomością rzeczywistości podatnych na tęczowe modelowanie.

Zbliża się początek nowego roku szkolnego, dlatego rodzice powinni dobrze się zastanowić nad ewentualnym posyłaniem swoich dzieci na lekcje etyki. Może się bowiem okazać, że wasze pociechy na tych zajęciach będą indoktrynowane za pomocą materiałów przygotowanych przez radykalną feministkę, której poglądy na życie ludzkie czy zaangażowanie w ideologię gender jest dalekie od rzeczywistych i prawdziwych zasad etycznych.

na podstawie: wpolityce.pl