Wikimedia.com
Wikimedia.com

W internecie pojawił się szokujący film z ukrytej kamery, który obrazuje funkcjonowanie amerykańskich klinik aborcyjnych. “Nie używamy słowa zabijać, ale abortuje” – mówi pracownica jednej z klinik.

Film rozpoczyna się od rozmowy z doktorem LeRoyem Carhartem, który wykonuje aborcje w trzecim trymestrze ciąży (27 – 40 tydzień). Jak sam mówi:

“Według mnie, rozumowo i emocjonalnie życie zaczyna się wtedy, kiedy matka tak sądzi, a nie wtedy kiedy ktoś inny uważa, że ma ono swój początek. Dla niektórych kobiet ma to miejsce jeszcze zanim dojdzie do poczęcia; dla innych nigdy to nie następuje. Nawet kiedy już urodzą, nadal jest to dla nich problem, nie dziecko”.

Kolejny kadr to rozmowa z pracownicą kliniki aborcyjnej. Kobieta z ukrytą kamerą pyta:

“A w tym momencie (23 tydzień ciąży), czy ono ma na przykład wszystkie organy i tak dalej? Czyli, czy jest w pełni rozwinięte?”.

Pani doktor Mercer odpowiada:

“Nie jest w pełni rozwinięte. Hmm, ono nawet nie wygląda jak… nie wygląda jeszcze jak dziecko”.

I w tym momencie, dla kontrastu autorzy filmu pokazują zdjęcie dzieciątka urodzonego w 23 tygodniu ciąży. Oczka otwarte, i zdecydowanie JUŻ wygląda ono jak dziecko.

Na filmie, pracownicy klinik ochoczo opowiadają o metodach które stosowane są do tego by “abortować” czyli zabijać nienarodzone dzieci. Jeden z lekarzy bardzo obrazowo wyjaśnia to, co dzieje się z dzieckiem po aborcji:

“To tak jak przy wkładaniu mięsa do wolnowaru. Ono się nie rozpada, ale mięknie. Nie psuje się ani nic takiego”.

Cały, wstrząsający film można obejrzeć poniżej:

1 KOMENTARZ

  1. ten doktur to przegioł , a co kurwa mac ma emocje matki do rozwoju osbniczego ,taki kit to można wciska ciemniakom co biologi nie znaja , zycie zaczyna się od momentu zapłodnienia a pytanie jest inne kiedy nabywamy świadomosć oraz czym ona jest , pytanie czym jst to czlowieczenstwo czy ti ta świadomośc czy co ale to pytanie do filozofa bo narazie empiryką na to nie odpowiemy
    karygodne jest oszukiwanie pacjentek i wprowadzanie je w nieswiadomość co do stanu płoda jak wygląda ale jak iwdac ciemnota ma się dobrze i zakłamanie

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.