Przeciwnicy sprowadzania do Europy imigrantów dotychczas przez „tolerancyjne” środowiska nazywani byli islamofobami lub ksenofobami. Dziś maski opadły. Dziennik „Metro” należący do Agory nazwał takie osoby … „nazistami”.

Ratusz nie pozwolił na sobotnią manifestację nazistów przeciw uchodźcom. Za to na pewno odbędzie się wiec solidarności z nimi – czytamy na pierwszej stronie dziennika „Metro” wydawanego przez „Agorę.

Chodzi oczywiście o planowaną na sobotę demonstrację „Polacy przeciw imigrantom”. Wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz cofnęła wcześniejszą zgodę na wydarzenie argumentując to m.in. względami bezpieczeństwa. Organizatorzy nie odpuścili i zgłosili drugą manifestację, tym razem pod nazwą „Stop cenzurze”.

Tak oto lewackie media znieważają Polaków, którzy kierując się zdrowym rozsądkiem nie chcą dopuścić do wprowadzenia w Polsce kalifatu. Mało tego. Wiele osób chciało 12 września uczcić wspaniałą rocznicę zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem. Te osoby również zbiorczo zostały nazwane „nazistami”.