foto: youtube.com

Przykro patrzeć, jak nie tylko zagranica bezpodstawnie i kłamliwie atakuje nasz kraj, ale dołączają też do niej antypolscy dziennikarze. Wśród nich znalazła się Eliza Michalik.

„Polacy mordowali swoich Żydowskich sąsiadów w sposób zorganizowany, bez przymusu ze strony nazistów, z własnej woli, chciwości i podłości. Nie tylko w Goniądzu i Jedwabnem, ale wielu innych polskich miejscowościach. Taka jest prawda, a nie taka, jak chcielibyśmy, żeby była” — napisała na jednym z portali społecznościowych.

Historyczka-amatorka Michalik nie ma najwyraźniej pojęcia, że pisanie o „zorganizowanym mordzie żydowskich sąsiadów przez Polaków” to obrzydliwe uderzenie w ogromną rzeszę Polaków, którzy ratowali Żydów, a także jest to atak na Polskie Państwo Podziemne, które za szmalcownictwo karało śmiercią.

3 KOMENTARZE

  1. Lewacy wykorzystają każda okazję żeby się lansować .Wspomnisz tylko że trzeba ogolić łeb zdrajczyni na łyso i nagle podnosi się lament . Przypominam ździrze były takie czasy, że śmieć jej pokroju był regularnie sprzątany .

    0

    0
  2. Może czas powiedzieć sprawdzam. Niech ta ustawa wejdzie i jak taka gnida będzie obstawać przy swoich tezach, to będzie musiała je udowodnić, czyli udokumentować. A jeśli nie będzie potrafiła, to niech się nią zajmą odpowiednie instytucje.

    7

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.