ProfanacjaOd dłuższego czasu mamy do czynienia z lewacką kampanią na rzecz “zdemontowania” polskiej historii, z ośmieszaniem i oczernianiem polskich bohaterów. Poza kilkoma tekstami czy wypowiedziami potępiającymi takie działania, w rzeczywistości antypolska sitwa jest bezkarna. A bezkarność rozzuchwala.

Ten bydlak na zdjęciu, udający oddawanie moczu na pomnik polskich bohaterów to Sagi Narkis, projektant mody, aktor i lewicowy działacz. Pomnik upamiętnia bohaterów zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego przez Niemców a widoczny na pierwszym planie mężczyzna postanowił “zabawić się” i pochwalić się znajomym swoim nieuleczalnym kretynizmem.

Internauci szybko doszli, kim jest w rzeczywistości Sagi i zamierzają skierować sprawę do prokuratury. Lewacki działacz odważny był przez chwilę, ponieważ wkrótce po zamieszczeniu zdjęcia, usunął je. Jednak w internecie nic nie ginie, nie zginęło więc i zdjęcie. Publikujcie je gdzie się da, tak by każdy znał twarze zdrajców i anty Polaków.

Jestem ciekaw, czy teraz czasem Narkis nie zostanie wykreowany nowym “bohaterem” lewackich salonów. Już sobie wyobrażam, wystawy, happeningi, debaty, dyskusje i wszystko to dotowane przez Państwo i UE. Nie łudzę się, że Prokuratura coś w tej kwestii zrobi. Już widziałem bowiem opinie, że na tym zdjęciu widać “pozycję do oddania moczu” a nie “oddanie moczu” więc nie ma jasnych przesłanek że było to znieważenie pomnika, za które kodeks karny przewiduje surowe kary. Liczę jednak, że presja społeczna zrobi swoje i wina nie pozostanie bez kary.

3 KOMENTARZE

  1. tego kutafona trzebaby po oduczyc takich zachowan, przez pozbawienie narzedzia przestepstwa aby bylo to ostrzezenie dla innych.
    Ze swej aparencji wydaje sie byc innej narodowosci niz polska,wiec winien byc wydalony do kraju pochodzenie, a jesli ma polskie papiery to ich pozbawiony a na koniec kopa w d.. i wypad .( bez prawa powrotu na zawsze)

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.