plucieW internecie pojawił się filmik, na którym młoda dziewczyna ewidentnie bardzo z siebie dumna przechadza się po cmentarzu i pluje na groby.

W filmie udział biorą trzy osoby. Dwie dziewczyny i jeden chłopak, który filmuje wyraźnie ubawioną i dumną częstochowiankę. Dodatkowo odlicza on, ile grobów opluła jego bardzo „bystra” koleżanka. Filmik urywa się na 27 grobie.

Z pewnością Twój Ruch i wszelkiej maści „antyfaszyści” są dumni. Wychowali „wspaniałe”, „nowoczesne” pokolenie które nie potrafi uszanować miejsca spoczynku swoich przodków. Gdyby nie ich poświęcenie to gówniarstwo żyłoby teraz pod zaborami. Ale w sumie patrząc na twarze „bohaterów” filmu i ich zachowanie można przypuszczać że dla nich i tak najważniejsze byłoby pójście na imprezkę i zdobycie kasy na tanie winko, które później będzie można wypić na cmentarzu.

Na koniec wyrażam głębokie kondolencje dla rodziców tej istoty.

AKT. Pojawiły się informacje, że opluwane nie są mogiły bohaterów walki o niepodległość a „zwykłe groby”. Sprawę zgłoszono już do prokuratury, ustalono dane tej osoby i teraz czekamy na odpowiedź, więc apeluję o cierpliwość. Jeśli jednak nie są to groby żołnierzy AK, to nie zmienia to faktu że profanacja miejsc spoczynku jest karalna i należy tę osobę ukarać bardzo przykładnie.

https://www.youtube.com/watch?v=grDWXJh9YZE