plucieW internecie pojawił się filmik, na którym młoda dziewczyna ewidentnie bardzo z siebie dumna przechadza się po cmentarzu i pluje na groby.

W filmie udział biorą trzy osoby. Dwie dziewczyny i jeden chłopak, który filmuje wyraźnie ubawioną i dumną częstochowiankę. Dodatkowo odlicza on, ile grobów opluła jego bardzo „bystra” koleżanka. Filmik urywa się na 27 grobie.

Z pewnością Twój Ruch i wszelkiej maści „antyfaszyści” są dumni. Wychowali „wspaniałe”, „nowoczesne” pokolenie które nie potrafi uszanować miejsca spoczynku swoich przodków. Gdyby nie ich poświęcenie to gówniarstwo żyłoby teraz pod zaborami. Ale w sumie patrząc na twarze „bohaterów” filmu i ich zachowanie można przypuszczać że dla nich i tak najważniejsze byłoby pójście na imprezkę i zdobycie kasy na tanie winko, które później będzie można wypić na cmentarzu.

Na koniec wyrażam głębokie kondolencje dla rodziców tej istoty.

AKT. Pojawiły się informacje, że opluwane nie są mogiły bohaterów walki o niepodległość a „zwykłe groby”. Sprawę zgłoszono już do prokuratury, ustalono dane tej osoby i teraz czekamy na odpowiedź, więc apeluję o cierpliwość. Jeśli jednak nie są to groby żołnierzy AK, to nie zmienia to faktu że profanacja miejsc spoczynku jest karalna i należy tę osobę ukarać bardzo przykładnie.

https://www.youtube.com/watch?v=grDWXJh9YZE

15 KOMENTARZE

  1. A co to ma wspólnego z bezstresowym wychowaniem???? Wiele dzieciaków wychowywanych „stresowo” ma o wiele więcej na swoim sumieniu. Po prostu efekty wychowania. Poza tym każdy popełnia błędy jedni mniejsze inni większe, jedni głupie cholernie głupie. A to że to zachowanie nie mieści się w żadnych kanonach głupoty to raczej nie przypisywałbym tego bezstresowemu wychowywaniu.

  2. Małe kurwisko Które nie ma szacunku ani dla bohaterów ani dla zwykłych ludzi którzy umarli. Ciekawe tylko jak traktuje ludzi którzy żyją? Opluwa ich tak samo jak nieboszczyków? Cmentarne dziecko!!! Oby inni kiedyś spluwali na jej grób tak samo jak ona robi to dzisiaj.

  3. RODZICÓW DUMA ROZPIERA ŻE MAJA BYSTRA I ROZGARNIĘTĄ CÓRKE. NIE WIDZE ŻADNEJ RÓŻNICY CZY TO SĄ GROBY BOHATERÓW Z AK CZY POPROSTU GROBY TYM NIE ŻYJĄCYM JUŻ LUDZIOM NALEŻY SIĘ SZACUNEK. TA DZIEWUCHA I JEJ RODZICE POWINNI ZA TO SŁONO ODPOKUTOWAĆ, np, PRACA Z OSOBAMI SZTARSZYMI LUB POPROSTU MYCIE GROBÓW ALE NIE TE 27 TYLKO WIELE WIECEJ

    • Raczej chamskiej i burackiej,lewackiej propoagandy.I takiej”kultury”,właśnie,te środowiska,próbują nas nauczyć.To ogólnoeuropejski trend – wyzbyć się wszelkich więzów z przeszłością.Podobnie jak bolszewizm – żeby zaistnieć musiał”zmieść pod ziemię”wszelkie powiązania z przeszłością = typ człowieka nowy = cham bez historii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.