Źródło: wikimedia.com

W 2015 roku w Elblągu nie odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – podaje elblag.net. Co za tym idzie, w tym mieście 11 stycznia nie spotkamy wolontariuszy, artystów, ani sceny. Elbląg zatem jest pierwszym miastem, w którym nie odbędzie się Finał WOŚP.

Termin zgłaszania lokalnych sztabów WOŚP upłynął 21 listopada. Do tego czasu nikt z Elbląga nie zgłosił się do organizacji tego przedsięwzięcia zatem 23. Finał WOŚP 11 stycznia 2015r. w tym mieście się nie odbędzie.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem mogą być pieniądze, bo jak pisze elblag.net:

Nie jest tajemnicą, że to właśnie miasto dokładało do organizacji WOŚP najwięcej.

Redakcja tego portalu, która nieoficjalnie dowiedziała się o tym, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie zagra w ich mieście chciała uzyskać potwierdzenie tej informacji w Urzędzie Miasta, jednak do tej pory nie otrzymali żadnej odpowiedzi dotyczącej WOŚP.

3 KOMENTARZE

  1. i dobrze…. a ile to pieniędzy jest marnotrawionych na te igrzyska… jak nie woodstock to koncerty – uwielbiam muzykę… – ale ludzie do roboty się brać, a nie balety tylko w głowie… mówię to do tych, którzy zachwycają się wielką orkiestrą, tyle hajsu, co idzie na te balety, można by wykorzystać o wiele rozsądniej, no ale cóż, zawsze gdy obcy ludzie wydają nie swoje pieniądze – takie cuda wianki wychodzą…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here