Foto: Flickr.com

Radio Zet poinformowało, że w piątek fiński parlament zalegalizował homoseksualne “małżeństwa”, zezwalając ponadto takim tworom adoptować dzieci.

Przeciwnicy “małżeństw” jednopłciowych poddali pod głosowanie inicjatywę obywatelską, której celem było uchylenie ustawy przyjętej w 2014 roku, zrównującej “małżeństwa” jednopłciowe z małżeństwami heteroseksualnymi.

Krucjatę na rzecz ochrony Finlandii przed dewiantami podjęła zwłaszcza konserwatywno-nacjonalistyczna partia Prawdziwi Finowie. Jej działacze deklarują obronę prawdziwych małżeństw i walczą o prawo dzieci do posiadania matki i ojca.

W głosowaniu parlamentarnym 120 deputowanych było przeciwko odrzuceniu przepisów z 2014 roku, za głosowało 48 osób. Oznacza to, że już za dwa tygodnie zaczną obowiązywać przepisy umożliwiające parom noszenie jednego nazwiska i adoptowanie dzieci.

2 KOMENTARZE

  1. Kompletny idiotyzm! Dlaczego LGBT tak bardzo nienawidzi homoseksualistów? promując idiotyczne ustawy, które ośmieszają, kompromitując całe środowisko homoseksualne. To się odbije na nas! pisze na nas – bo sam jestem z tego środowiska, tylko o zdrowych poglądach, jak zdecydowana większość gejów w Polsce. Nie daj Boże, żeby taka ustawa kiedykolwiek trafiła pod obrady polskiego sejmu. Wiem, że nasi politycy dla swojej kariery politycznej zrobią każde głupstwo, przekonaliśmy się o tym przez ostatnie osiem lat, jak przy władzy była Platforma Obywatelska. NIECH BÓG POLSKIE MA W OPIECE PRZED IDIOTAMI!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.