Od kilku lat muzułmańscy taksówkarze w Minneapolis odmawiają wożenia pasażerów przewożących alkohol. Władze miasta zmuszone były ustąpić, bo każdy może odmówić świadczenia usługi osobie, która obraża jego wiarę lub uczucia.  Dziś kolejny absurd w Zjednoczonych Emiratach Francuskich nie wolno jeść kanapki z szynką.

Teraz policja w Paryżu musiała poważnie pochylić się nad argumentami dwóch muzułmanów którzy zaatakowali w tramwaju pasażera, który w ich obecności jadł kanapkę z szynką. Napastnicy całkiem poważnie zwrócili się do pasażera, żeby natychmiast wyrzucił kanapkę, bo to obraża ich uczucia religijne. Kiedy ten nie posłuchał pobili go. Policja zastanawia się czy sprawę ma traktować jako zwykły rozbój czy konflikt na tle religijnym.

Brzmi to niewiarygodne, ale niestety takie są realia w zachodniej Europie. 23-letni mężczyzna złożył skargę na początku czerwca po tym jak został zaatakowany wieczorem o 21:30 przez dwóch muzułmanów za jedzenie kanapki z szynką. Czy następny krok to bicie kobiet z odsłoniętymi twarzami?

na podstawie: fdesouche.com / leparisien.fr

14 KOMENTARZE

 1. Bzdury gdacie, jak polaczki rozcieraja kal na tylku papierem to muzlmanie tez sie nie czepiaja, moze mial smierdzaca ta kanapke z kielbasa a pozatem na podstawie 2 wariatow krytykowac islam, pobitym mozna przeciez tez zostac w polsce o klub sportowy, fryzure czy chocby nawet za to ze sie jest bogatym. pozatem to polska jest 100 lat za mulzumanami i murzynami tylko ciezko to przyznac bedac polakiem, pozatem w polsce chyba jest nawet zakaz picia alkoholu na dworze hahahahah. zobaczcie cie sobie dubai a mazury… glupie polaczki obrazaja muzulmanow i chcieli by ich wyzabijac a w niemzczech jak hitlerowcy l to samo sadzili 60 lat temu o polakach ze to ciapaty i ch zagazowywali. prawde jest taka ze oby dwie grupy nadaja sie na smietnik

 2. Rozumiem że mają jakieś swoje obrządki i zwyczaje – jak głupie by one nie były nie przeszkadzają mi dopóki nie zmuszają innych do ich przejęcia i podporządkowania się. To jest przegięcie. Swoją drogą zabawne że w pewne dni jedzą mięso a w pewne dni jak widzą kogoś jedzącego mięso to wpie… W londynie oblali kwasem twarz muzułmanki która pracowała w sklepie z bielizną właśnie za to że w nim pracuje. Bo wg nich bielizna jest niemoralna! A jakże!

 3. a potem będzie,tak:mes,e Alfons usługodawca pogrzebowy,Dziyn Dybry,i Rene z resztą ferajny,Helga z Herfilkiem,angielscy lotnicy na drzewie iiiiii,ten jak mu tam Husajn,de Allach

 4. Twoi ciapaci znajomi i ty powinni zostać zapakowani do kontenerów i odesłani na swoje zadupie. Będą dalej szumieć to ołów ich uciszy.

 5. Dziwne, fanatycznie to brzmi, przecież wielu z moich znajomych jest muzułmaninami, i arabami i nie mają absolutinie takiego toku myślenia. Ba sami piją alkohol, a to że ktoś je przy nich wieprzowinę nie obchodzi ich (choć sami nie jedzą ze względów religijnych tak jak chrześcijanie nie jedzą mięs w piątki). Tak samo są i tacy co jedzą i tacy co nie jedzą. Ale nawet ci rzetelni nie mają nic do tego co robi ktoś inny. Egipt, Liban, tam chrześcijanie żyją z Muzułmanimami bez większych problemów. A więc ci z artykułu to jacyś zacofańcy. Moi znajomi są edukowani.

  • Sniezny, to jakaś głupia prowokacja z Twojej strony? Egipt, Libia tam muzułmanie żyją z chrześcijanami bez problemów? Chyba w kurortach. Chyba że mordowanie chrześcijan na tle religijnym jest ok i uważane za życie bez większych problemów to rozumiem.

  • Po prostu Twoi koledzy s a jeszcz w pierwszej fazie wporwadzania islamu w Europie. We Francji i Anglii wchodzą już w II fazę. Poczytaj trochę to dsię dowiesz o co im anaprawdę chodzi.

  • To zależy skąd są i jak zostali przyjęci w Europe. Też mam fajnych liberalnych znajomych muzułmanów, ale fanatycy też są. Najgorsi w obyciu są niestety Marokańczycy… Na początku jest wszystko fajnie, jacy to oni europejscy i postępowi, a potem nagle przeobrażają się w fanatykowi i zaczynają Cię obrażać. Najgorszy jest ramadan, bo wtedy duża część muzułmanów autentycznie świruje i ze naprawdę dobrych ludzi wychodzą bestie. Jeśli chodzi o inne obserwacje, to ogólnie lepiej, żeby muzułmanki pochodzenia afrykańskiego pozostawały w chustach, bo wtedy są inteligentniejsze. Te bez są zazwyczaj puste jak wydmuszki. Ludzie z Kazachstanu i tych rejonów są autentycznie normalni, nie czuć różnic kulturowych, islam tam jest po prostu jedną z religii. Zatem moim zdaniem to nie islam, a kultura pewnych krajów jest wątpliwa.

  • Moj drogi kolego, a czy twoim znajomi odwazyli sie wypic alkohol przy muzulmaninie, ktory zachowuje prawa napisane w Koranie? Czy odwazyliby sie wypic alkohol przy Imamie? Europa jest za bardzo rozwinieta na Islam. Islam powinin sie rozwinac w krajach swojego pochodzenia lub na podobnym rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.