– Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem – powiedziała w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska.

– Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem. Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie – mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z „DGP”.

Zdaniem szefowej PAH przyjęcie uchodźców nie wiąże się ze wzrostem zagrożenia terrorystycznego. – Nam nie grozi przyjazd fundamentalistów, nam grozi przyjazd normalnych ludzi, którzy szukają bezpieczeństwa dla siebie, a przede wszystkim dla swoich dzieci. Rozumiem lęk Polaków, ale wiem też, jakie ludzie mówią bzdury, nie widząc na oczy muzułmanina – mówiła.

Ochojska wskazywała, że kiedy wojna się skończy, Syryjczycy będą wdzięczni za otrzymaną pomoc. – Przykro mi, że mojemu krajowi nie będą mieli za co dziękować – dodaje.

Wywiad w gazecie z Ochojską został zatytułowany „Nie mogę być dumna z Polski. Uchodźcy nie będą mieli nam za co dziękować”.

źródło: ndie.pl

13 KOMENTARZE

 1. Mieszkam w UK 11 lat. Znam muzulmanow dobrze, nie da sie ich nie dostrzegac, nawet jesli nie chcesz.
  Mialam Ochojska za madra i odwazna kobiete, ale widze, jak bardzo sie mylilam. Na poczatek proponuje obrzezanie tej pani i jej dzieci, namiot na glowe,zeby bylo zgodnie z zasadami, a potem wlasnie ksiezyc na droge.

 2. W każdym narodzie, w każdych czasach są ludzie, którym ktoś kiedyś ciężko nadepnął na jakiś odcisk, inaczej mówiąc, którzy zaostali skrzywdzeni, bo np. mieli jakąś ułomnośc fizyczną lub z jakiegoś innego względu znaleźli się – chocby na krótki czas – na marginesie. Ci ludzie, jeszcze jako dzieci albo bardzo młodzi ludzie obiecują sobie: ,,No, ja im jeszcze pokażę. Jeszcze pożałują tego, że byli dla mnie tacy wredni (że mi zabierali drugie śniadanie, wyzywali, opowiadali o mnie nieprawdę itp). Może nawet będą mnie jeszcze błagac o litośc.” Coś musiało się wydarzyc w przeszłości w życiu małej jeszce Janiny Ochojskiej, coś, co ją bardzo zraniło. Nie miejcie więc jej za złe, że teraz w ten infantylny sposób usiłuje mścic się na całym narodzie polskim. Może tego właśnie potrzebuje jej zraniona dusza, a później może nawet dojdzie do opamiętania. Ona potrzebuje miłości, tak jak każdy z nas. Z mojego prywatngo doświadczenia wynika, że kobiety niekochane mają skłonnośc do mówienia niedorzeczności. A spójrzecie tylko na tę twarz. Czy tak wygląda szczęśliwa, spełniona kobieta? Może ktoś ma pomysł, jak można Janinie Ochojskiej okazac trochę ciepła, trochę miłości?

 3. jestem w szoku, że można być taką idiotką. czy ta kobieta żadnej szkoły nie skończyła? paple od rzeczy jak niemota ze wsi co to od swoich gąsek czy owieczek na 2 metry nigdy nie odeszła. po co w istotnych kwestiach pytać o zdanie ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o sytuacji? to tak jakby robić reportaż o modernizacji specjalistycznego sprzętu w elektrowni czy szpitalu, a o opinię zapytać losową panią przedszkolankę albo gimnazjalistkę.

 4. Trudno uwierzyć, że takie głupoty i bzdury ktoś może publicznie opowiadać w świetle tego czym „popisują się” muzułmanie. Jak można tak „nasrać we własne gniazdo”, na swoją kulturę, obyczaje, historię itd. „wieleka obywatelka świata” się znalazła. Jak tak, to niech wyjedzie tam gdzie jest tak pięknie jak sądzi. Nie będziemy za nią płakać i krzyż…, o przepraszam, księżyc na drogę.

 5. no tak. co tam zakaz chodzenia z widoczną twarzą i włosami dla kobiet w islamie [fundamentalnym, dodam,jednak- to islam też]. co tam że kobieta nie ma prawa chodzić po mieście sama, musi w wiadomym towarzystwem chodzić. a do tego= tu jest ściana nie do przebycia dla 97,6% Polaków= w islamie alkohol jest ZAKAZANY.czaicie to ziomkowie?;D
  …w islamie kobieta podlega absolutnie męźowi, i nie ma prawa do niczego, lub prawie do niczego. kobiety z Polski=pomyślcie dwa razy zanim weźmiecie ślub z facetem – muzułmaninem. po prostu nie macie pojęcia o tym. tak dodaje, bo to się zdarza. zakochanie itd. a potem= ciemność…

  • +++kobiety z Polski=pomyślcie dwa razy zanim weźmiecie ślub z facetem – muzułmaninem. po prostu nie macie pojęcia o tym. tak dodaje, bo to się zdarza. zakochanie itd. a potem= ciemność…+++
   Mogę to potwierdzić. Polka urodzona w Polsce, która wyjechała do Anglii wzięła ślub z Pakistańczykiem muzułmaninem. Odbył się piękny ślub w Pakistanie według muzułmańskiego obrządku. Zamieszkali oboje oczywiście w Anglii. Urodziły się dwie śliczne córeczki. Sielanka szybko się skończyła. Awanturom nie było końca, dość powiedzieć, że kilkuletnie dzieci nie mogły oglądać bajek, w których występowały… świnki, ponieważ według koranu to zwierzęta nieczyste – coś na na kształt diabła wcielonego. W końcu przy pomocy rodziny z Polski udało się przeprowadzić rozwód, według angielskiego prawa. Kobieta odzyskała normalne życie, dzieci są z nią.

 6. jak jej tak przykro niech sobie przygarnie kilku na chate za co jej na pewno podziekuja , i wszyscy beda happy . zanim utna jej ten pusty leb i nasraja do szyji , na pewno dotrze do niej ze jednak to nie byla madra decyzja .

 7. …, ta „Polska Akcja Humanitarna” ?..
  GDZIE ona jest, gdy chodzi o POLAKÓW ?..
  Dlaczego nie zajmie się POLSKIMI, tak uciskanymi i poniżanymi Kobietami ?..
  Skoro jest tak tragicznie, jak Pani Ochojska denuncjuje ?..
  Lecz zawraca doopę Muzułmanami ?..
  I prymitywną propagandą chazarską ?..
  Niespójne to logicznie…
  Jeśli się NIE dopuści podejrzenia, że za Panią Ochojską i Jej „Polską Akcją Humanitarną” – jak za wieloma innymi „organizacjami pozarządowymi” i „fundacjami” – stoi znany nam zbrodniarz żydowski – Pan George Soros. Rękami „naszych: rodzimych zbrodniarzy żydowskich, od Aleksandra Smolara począwszy, a na Adamie Michniku skończywszy.. Poganiani innymi Kwaśniewskimi, którzy aż w dalekiej Tajlandii sieją parchate kłamstwa o Polakach, którzy „powinni rozliczyć się z przeszłością holocaustu”…
  Że też tego Kwacha nikt nie ROZLICZY w końcu za jego zbrodnie wobec Polski…

 8. nie mogę… ciekawe, kto jej płaci za gadanie takich bzdur, bo chyba za darmo się tak nie kompromituje. A przy okazji, ciekawe, co zrobiłaby, gdyby asymilując się z tymi przyjaznymi imigrantami, musiałaby dać się zgwałcić, opluć, albo pobić? Co wtedy? Wzywałaby pomocy = pomocy tych niewdzięcznych, szowinistycznych Polaków. Idiotka…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here