Pełnomocnik rządu do spraw równego traktowania podjął decyzję o wycofaniu patronatu nad publikacjami, które stygmatyzują katolików.

Wojciech Kaczmarczyk, którego pięć miesięcy temu powołano na stanowisko pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania, nie poszedł w ślady swoich poprzedniczek i nie zaleca korzystania z podręcznika antydyskryminacyjnego autorstwa Kampanii Przeciw Homofobii.

Zdaniem pełnomocnika treści zawarte w podręczniku są nieobiektywne. Tendencyjność publikacji ujawnia się m.in. w uznawaniu szkolnych spotkań opłatkowych za przejaw dyskryminacji.

Minister Kaczmarczyk mówi jasno, że walka z tradycjami i zwyczajami naszej kultury nie ma nic wspólnego z kwestią równego traktowania.

1 KOMENTARZ

  1. W KOŃCU! Już myślałem, ze nie doczekamy się w tej sprawie jednoznacznej postawy rządu. Brać się za wszelkiego rodzaju dewiacje propagowane publicznie. Chce sobie ktoś takiego coś uprawiać to w zaciszu własnego domu. Bądź sobie mężczyzną w ciele kobiety czy kobietą w ciele mężczyzny u siebie w głowie czy w swoich “czterech kątach”. Bycie tolerancyjnym nie oznacza zgody na propagowanie wszystkich zboczeń czy publiczne nazywanie ich “normalnością”.

    Pozdrawiam.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.