Foto: Wikimedia Commons

Biedujący polityk Jarosław Gowin zaproponował podczas samorządowej konwencji Zjednoczonej Prawicy wprowadzenie „głosowania rodzinnego”.

„Tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci” — stwierdził.

Jak dodał, to dzieci są przyszłością Polski, a ci, którzy je wychowują, myślą nie tylko o własnym dobru, ale dobru całej Polski, co powinno znaleźć wyraz w systemie wyborczym.

„A co w przypadku kiedy rodzice mają różne poglądy polityczne ? Rozwód? W sumie to poważne pytanie, taki konflikt może zniszczyć małżeństwo” – zauważyła jedna z internautek.

„Jeśli chodzi o #GłosowanieRodzinne to chyba PSL jest w tym dobry… oni  generalnie wspierają rodziny… głównie swoje” – dodał ktoś inny.

„Rozumiem, że @Jaroslaw_Gowin chciał powiedzieć cokolwiek, żeby wyszło, że on też ma pomysły, ale czasem lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wątpliwości”.

„Mój kot jest polskim kotem, mieszka w tym kraju, ma swoje prawa, jest częścią rodziny i mam wrażenie, że 1/4 głosu za kota mi się należy”.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here