Na obrazku widzimy dziewczynę z brązowymi włosami ktora jest ubrana w jeansową koszulę i jeansowe spodnie. Dziewczyna siedzi na kanapie i przełącza pilotem kanały na telewizorze jedząc popcorn. Na stoliku przed nią stoją inne przekąski.

W dzisiejszym świecie nie potrzebujesz ani komputera ani konsoli do gier, aby spędzić wiele godzin podczas rozgrywki. Wiesz, że wystarczy Ci jedynie Smart TV? Sprawdź na czym polega granie w chmurze. Dowiedz się, jak z niego skorzystać i wchodź do gry zawsze gdy włączysz swój telewizor.

Jak grać na TV bez konsoli? Wykorzystaj granie w chmurze

Wykorzystaj granie w chmurze na Samsung Smart TV*, aby zagrać w mnóstwo emocjonujących tytułów – bez podłączenia konsoli lub komputera. Dodatkowo nie musisz nawet pobierać i instalować każdej z gier. Wystarczy, że sięgniesz po jedną z aplikacji oferującą streaming oraz rozgrywkę w chmurze. Należą do nich m.in. rozwiązania od Xbox lub NVIDIA GeForce NOW**.

W praktyce, po zainstalowaniu aplikacji wybierasz abonament** i otrzymujesz dostęp do dużej biblioteki gier. Sparuj kompatybilny kontroler ze swoim telewizorem, włącz wybrany tytuł i wejdź do wirtualnej rozgrywki.

* Dotyczy wybranych modeli Samsung Smart TV. 

** Korzystanie z usług może wymagać płatnego abonamentu, który jest do wykupienia w danej usłudze.

Granie bez konsoli – sięgnij po telewizor do gier

Tryb Gry to specjalny tryb dostępny w Smart TV marki Samsung. Gdy włączysz dowolną grę, to włącza się on automatycznie, poprawiając przy tym parametry obrazu i dźwięku. Jednocześnie utrzymuje on jak najniższy input lag. 

Zachowanie niskiego opóźnienia (input lag) jest ważne, gdyż jest to czas, który upływa pomiędzy naciśnięciem przez Ciebie przycisku na padzie, a wyświetleniem wywołanej komendy na ekranie telewizora.

Oczekujesz wiele od wyświetlacza? Telewizor to nie tylko duża przekątna ekranu, ale również szerszy kąt widzenia. Jeśli wybierzesz model, który zapewni Ci Ultra szeroki Widok w Grach***. Zwiększ swoje szanse w rozgrywce i odkrywaj świat gry dostępny w szerszej perspektywie. Taki przebieg wydarzeń zapewnią Ci zmienione proporcje obrazu 21:9 lub 32:9 (takie, jak w nowoczesnych ultra szerokich monitorach dla graczy).

*** Ultra szeroki Widok w Grach jest dostępny dla gier obsługujących tę funkcję oraz tylko dla gier PC. Należy pamiętać, że niektóre tytuły gier mogą nie obsługiwać tej funkcji lub korzystać z niej z ograniczeniami. Może być również wymagana zmiana rozdzielczości ekranu z urządzenia zewnętrznego.

Czy telewizor gamingowy służy tylko grania?

Zdecydowanie nie! Gamingowy Smart TV może zastąpić Ci konsolę do gier. Jednocześnie może pełnić rolę kina w salonie lub sypialni, odtwarzacza muzycznego czy ogromnej przeglądarki internetowej. Wykorzystaj możliwości swojego telewizora i podłącz go do domowej sieci Wi-Fi. Instaluj w jego pamięci wiele aplikacji**** m.in. platformy VOD oraz serwisy streamingowe. Spraw, żeby Twój telewizor stał się centrum domowej rozrywki.

**** Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu. Do prawidłowego działania wybranych serwisów streamingowych może być wymagany dodatkowy płatny abonament na usługę.

 

Artykuł powstał przy współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.