Pisarka Manuela Gretkowska w swoim stylu zaatakowała szefa „Solidarności” Piotra Dudę. Jej wypowiedź to totalny brak klasy i poczytalności.

„Dlaczego wczoraj jakiś ch… bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety? Nie masz nawet mózgu wrzeszcząc, że przywilejem Polek jest nędzna, wcześniejsza emerytura” – napisała na jednym z portali społecznościowych, odnosząc się do wypowiedzi szefa „Solidarności” w sprawie nacisków Komisji Europejskiej dotyczących emerytur kobiet.

„Zamiast cycków, masz otłuszczone dobrobytem cyckory. Jesteś związkowym bonzem na usługach rządu. Nie wycieraj sobie Piotrze Dudo, przewodniczący ‘Solidarności’ (w dużym cudzysłowie) Polkami zdradzieckiej mordy. (…) Dla ciebie i podobnych, dla patriarchalnych dziadów polskich zawodzących po kościołach kobieta jest przyrządem gospodarczym do usług domowych. Jest też narządem bosko rozrodczym wyposażonym w łono. Żyje dłużej, żeby usługiwać. Taki jest plan boży i PiS-u” – stwierdziła.

5 KOMENTARZE

  1. To BABSKO powinno być zamknięte w Szpitalu dla Umysłowo Chorych. A tak na marginesie: jaka ONA Brzydka.Brrrr.Uroda typowego ścierwa Lewackiego

  2. Wyjątkowy popis zwyrodniałego chamstwa w wydaniu tej miernoty literackiej. Niech zajmie się swoją pisaniną. Nawet kierowanie wymyślonej przez nią partii tzw Partii Kobiet zakończyło się porażką i skończyła na honorowym przewodniczeniu. Kolejna feministka która pluje jadem i ośmiesza tym samym swoją osobę.

  3. Siwa krowa wypowiada się za mnie. Nie zap…la, lecz opi…la się całe życie. układy pozwalają jej wydawać wypociny i myśli że taka mądra. Dać jej prawdziwą pracę a nie skoki z łóżka do łóżka. Całe życie pewnie jej na tym upłynęło to i może sobie iść na emeryturę w wieku 80 lat, ale za mnie ta sucz niech się nie wypowiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.