Wiele osób obawiało się, że po niepowodzeniu rejestracji ogólnopolskiej listy wyborczej KWW „Szczęść Boże” Grzegorz Braun usunie się w cień. Nic bardziej mylnego. Powstała akcja „Pobudka”, a sam Braun gorąco zachęca Polaków do aktywizacji.

Rycerzami sprawy polskiej na miarę nowego tysiąclecia mogą stać się wszyscy państwowcy i wolnościowcy – niezależnie od stanu i profesji – szczerze pragnący, aby Polska przetrwała i wierna swej tradycji stała się na powrót ojczyzną wolnych ludzi. Aby bezpieczne były: WIARA, RODZINA i WŁASNOŚĆ Polaków – pisał już 14 maja Grzegorz Braun.

Teraz były kandydat na prezydenta RP zamieścił film, na którym informuje, że akcja się rozwija, a ponadto zachęca, by angażować się we wszelkie działania na rzecz „Pobudki”.

Akcja budzenia śpiących rycerzy, pod szyldem „Pobudki”, pod hasłem Kościół, szkoła, strzelnica, mennica jest w toku i pięknie się rozwija. Powstały pierwsze klucze „Pobudki”. Przyjęliśmy lotniczą nomenklaturę. Klucz – podstawowa jednostka organizacyjna. Wzlatują pierwsze klucze w kolejnych miastach w Polsce, a i poza granicami (…). Spotkania – używając żargonu PRL-owskiego – grup inicjatywnych odbywają się w kolejnych miastach, do Bożego Narodzenia zaliczymy tych miast kilkanaście. To jest moja prośba, zaproszenie, wezwanie do Państwa najważniejsze: zakładajcie klucze „Pobudki”. Organizujcie się. Żeby założyć klucz, wystarczy jeśli zbierze się pięcioro zdeterminowanych, chętnych Polaków – apeluje Braun.

Ważne, by podjąć decyzję polityczną, że będziemy się troszczyć o tradycję katolicką. Najpiękniejszy jej depozyt to jest Msza św. wszech czasów, ta której nasi Ojcowie, pradziadowie słuchali i dobrze by było, żeby się nie wychowało w Polsce kolejne pokolenie dzieci, które z tym skarbem nie będą miały do czynienia nie z własnej winy, bo się o nim po prostu nigdy nie dowiedzą. Naszym celem nie jest żadna rewolucja, żadne przewroty w tej dziedzinie, tylko dzielenie się tym wspaniałym skarbem, jakim jest Msza wszech czasów – opowiada były lider KWW „Szczęść Boże”.

Poniżej pełne nagranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.