Grzegorz Braun. fot: YouTube.com
Grzegorz Braun. fot: YouTube.com

Paweł Kukiz podczas jednego z wywiadów dla Wyborczej powiedział, że będzie chciał sprawdzić, czy Braun jest „żydożercą” albo „arabofobem”. Pisaliśmy  o tym na łamach parezja.pl tydzień temu. Grzegorz Braun odniósł się do tych słów.

„Pan Paweł Kukiz, najwyraźniej nie mając pojęcia, co rzeczywiście można przeczytać w moich wypowiedziach, aportuje po prostu kolejną piłeczkę rzuconą mu przez „Wyborczą”– odpowiedział Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun opowiedział też jak wyglądały jego dotychczasowe kontakty z Pawłem Kukizem.

„Nie miałem dotąd osobiście do czynienia z panem Pawłem Kukizem – poza zdawkową wymianą zwrotów grzecznościowych w studiu telewizyjnym przed i po majowej debacie. Moja wcześniejsza inicjatywa kontaktu, jeszcze na etapie kampanii prezydenckiej, nie została podjęta. (…) Pan Paweł Kukiz szereg razy w telewizji i na łamach prasy zapowiadał, że właśnie dzwoni do Brauna. Ja informuję, że nic takiego nie zaszło. Pan Paweł Kukiz znalazł jednak czas, żeby wdawać się z funkcjonariuszami gadzinowej prasy w rozważania na temat mojego mniemanego „antysemityzmu”. Bóg z nim” – powiedział Grzegorz Braun.

źródło: „Najwyższy Czas”/KRESY.PL